реклама Делікат

Місцеві вибори, в тому числі і вибори до обласних рад, очевидно, відбудуться в 2015 році, хоча учасники революції гідності сподівалися, що вони відбудуться вже восени цього року. Про це заявила під час сьогоднішньої прес-конференції голова обласної ради Валентина Коваленко, передає кореспондент «Прочерку».

– Але новий президент поставить свої вимоги і це, думаю, буде правильно, – додала Валентина Михайлівна.



реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #8 дятел 07.06.2014 12:59
Цитую марина:
Коваленко, хватит думать, может пора начать РАБОТАТЬ!!! Перемен никаких, хотя бы малость.

Марина, а надо сперва думать,а потом работу выполнять.а не наоборот.Ведь это ответственность перед народом, а не посиделки за компом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Тамара 06.06.2014 16:00
Она будет работать нормально.Только женщины честно могут трудиться и на работе и дома. А мужички- думают про " это"...,еще раз про "это".....все комменты переводят в свое плоское мышление. Ну еще придет мысля что и где украсть во власти... Всего-то 2 куцых мысли на всю...голову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 безпартійний 05.06.2014 19:33
Як він вирішить вона не знає,але це буде правильно. мудра паетеса
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5   05.06.2014 17:22
Так Льонька відомий рибак. От пам'ятається впіймав він одного разу форель. Закинув однією рукою її хвоста собі на плече, другою дістав рибочистку, та як почав її обробляти так, що тільки луска в тої з під хвоста в різні боки полетіла, падаючи на крила янголу з автоматом через плече, який залякано визирав з-за халяви. Потім з побратимом всю ходу її жарили. Ще й обласній раді голова зосталася. Форель - найбільша риба Канівського водосховища. А подейкують, що в Кременчугському , є такі ж крупні русалки. Часто літніми ночами з далеких островів водосховища чути їхнє "Ой".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 марина 05.06.2014 14:33
Коваленко, хватит думать, может пора начать РАБОТАТЬ!!! Перемен никаких, хотя бы малость.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 незнайка 05.06.2014 12:52
Невже Ботнара вже затвердылы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Згадались Льончині форелі 05.06.2014 12:08
Цитую  :
Так ось кому належать безсмертні рядки "Ой думи мої думи..." .

Ні, з цього вірша її перу належить тільки "Ой" :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1   05.06.2014 11:53
Так ось кому належать безсмертні рядки "Ой думи мої думи..." .