реклама Делікат

Через політику в людей надто багато емоцій, - вважає куратор «чорних чоловічків» Геннадій Шевченко

Через політику в людей надто багато емоцій, - вважає куратор «чорних чоловічків» Геннадій Шевченко

Представників народної самооборони Черкас (не плутати з самообороною майдану), яка діє під керівництвом Геннадія Шевченка, учора, 10 червня, вигнали з приміщення міськради, де засідає територіальна виборча комісія.

– ТВК повинна охороняти міліція, – так пояснили журналістам свої дії активісти під час круглого столу у вівторок увечері, де було проголошено створення єдиного центру революційних організацій міста.

Під час круглого столу громадські організації, що увійшли до координаційного центру, заявили, що обурені присутністю на всіх важливих заходах людей в чорному яких вони називають губернаторською самообороною.

– Із них більшість на майдані взагалі ніколи не були. Так звана народна самооборона цинічно використовує бренд самооборони майдану, – заявили учасники зібрання.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #11 марина 13.06.2014 09:02
Гнать и тех, и других нужно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 алекс 13.06.2014 09:01
Клоны запутались!? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Віктор 11.06.2014 13:16
Самооборона Г.Шевченка це самооборона Бондаренка ы Греся. На виборах голови облради Г.Шевченко грубо розштовхував і нецензурно обзивав всіх, хто не пыдтримував Греся на посаду голови. Моє особисте враження від пана Шевченка - мутний тип.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Сємен 11.06.2014 12:20
Што то эти самообороны напоминают незабвенных детей лейтенанта Шмидта
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Набридло 11.06.2014 10:15
Я вмію читати. Але ти мені покажи хоч один пункт, який виконуеться цими "сверхпартийным общественным движением". Чи може це виконують ті алк..ші і безх..тьки, які залишилися на майдані. Ящо зібрати усі самооборони нашої Неньки, то напевно вже через місяць над Кримлем висів прапор України. А так, на даний момент, іде тільки захист приватних інтересів. Знайшли нову ланку заробітку. Ті хто справді був на Майдані, ті знають коли з'явилася САМООБОРОНА пана ПАРУБІЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Фотограф 11.06.2014 10:10
Поэтому нужно обратиться в "Штаб национального сопротивления на центральном уровне" и узнать какая самооборона есть самооборона, а какие есть аферисты. И судя по программным целям (сохранить суверенитет и единство Украины.... противодействие имперскому влиянию Кремля) основные свои задачи они должны выполнять сейчас в Донбассе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Фотограф 11.06.2014 09:48
Цитую Набридло:
Мені цікаво одне? Від кого захищае, що одна, що друга САМООБОРОНА.

12.02.2014
Руководитель самообороны Майдана, народный депутат Андрей Парубий подписал приказ №1 «Об основных принципах организации “Самооборона Майдана”».
Самооборона Майдана является всеукраинским сверхпартийным общественным движением, которое ставит перед собой следующие задачи: сохранить суверенитет и единство Украины; отстоять европейский выбор Украины; защитить права и свободы граждан; сопротивляться действующему преступному режиму до полного его устранения.
Кроме того, главными функциями Самообороны, согласно приказу, являются противодействие имперскому влиянию Кремля, борьба с проявлениями коррупции и произвола чиновников.
Самооборона Майдана координирует свои действия исключительно со Штабом национального сопротивления на центральном уровне», — говорится в документе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Набридло 11.06.2014 09:29
Мені цікаво одне? Від кого захищае, що одна, що друга САМООБОРОНА. На МАЙДАНІ не було багато людей,як з "народної самооборони" так і з "самообороною майдану Черкас". Гена понабірав школьників, які зараз ходять по місту в бронижилетах(як их так не хватае нашим хлопцям на Сході). Навіщо нам ці самооборони?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 УЖАСТЬ 11.06.2014 08:47
Я о этом пишу больше 3 лет на ПРОЧЕРКЕ. Что на нивах патриотизма и любви к Украине плодится столько политических аферистов, что уму не поддается. Что ни день, то новая партия, рух или громадська организация. Все готовы умереть за Украину, но только не на Ю-Востоке, а во власти и желательно в бюджетном или земельном комитете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2   11.06.2014 07:18
І це тільки початок літа. Коли так і надалі йтиме, то вже на початку осені з мінометів резіденції одна іншої обстрілювати почнуть. Казбет проти Хімселища, Дахнівка проти Соснівки,, 500 днів самотності.