реклама Делікат

Зважаючи на те, що в Черкасах (286 200 мешканців) було розміщено 36 білбордів «Дякую за довіру» новообраного Президента України Петра Порошенка, можна підрахувати, що ці білборди встановлювались з розрахунку один білборд на приблизно 8 000 громадян, припускає на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» голова Черкаської обласної організації «ВО «Свобода» Юрій Ботнар.

«Зважаючи на те, що в Україні приблизно мешкає 45 377 600 осіб можна визначити, що на території держави було встановлено орієнтовно 5 670 поствиборчих білбордів Порошенка. Якщо врахувати орієнтовну вартість місяця оренди рекламної площі у розмірі 2000 гривень, то шляхом арифметичного підрахунку можна отримати суму в 11 340 000 гривень, – вважає Юрій Ботнар. – Це могли б бути бронежилети, тепловізори, кевларові шоломи, сучасна зброя, техніка, боєприпаси для української армії. Нагадаю, що це білборди того самого Парашенка, який мав припинити війну 26 травня. Він дякує Вам за довіру, цінуйте це, ага».


реклама

Коментарі  

 
+6 #11 Володимир 13.06.2014 21:41
Юрій Ботнар. Ви ... своїх побратимів в Умані. Нападали словесно на дівчат у фейсбуці, обзивали в особистій переписці. Неадекватно вели себе по відношенню до людей. Кричали в коментах про революцію і що нікому з ворогів не буде пощади. Пройшли купу вишколів, хизувалися зброєю.

Натомість найзапекліші миті Майдану просиділи вдома...

А найважчі для країни миті зустрічали не на передовій на Сході, а випрошуючи посаду в обласній владі...
То коли ж буде передова? коли ж буде боротьба за країну? коли ж будуть справи, а не слова?
Чи ви тільки і вмієте, що людей кидати під кулі і на майдан, а самі в тилу грітися? Як це було в Умані?
Ганьба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Це факт 13.06.2014 20:31
Цитую Дід Сашко:
Юра, іди або на війну або іди працюй заробляй гроші і ....., ато сидиш там щось собі рахуєш. Підрахуй чи шо?

Юра буде ще довго рахувати чужі гроші, не за ради справедливості, ому просто подобається сам процес ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Андрій 13.06.2014 18:32
Для Юрія Б.:
1. Юрко не варто рахувати чужі гроші. Зароби краще свої і їх пораХуеш.
Цікаво поглянути на твою трудову книжку.
2. Інформація про розцінки завищена майже в 2 рази (по Черкасах).
3. "Дякую" використано в якості фонування передвиборної агітації тому реальні витрати - це друк сюжету й поклейки постерів на вже проплачені площі.
4. Дуже "середньопотолоч на" формула використана для встановлення кількості кронструкцій по Україна.
Висновок: ти не професіонал у цьому напрямку і просто хочеш прогнати на Пороха. Займись краще АПК, якщо ти вчився на агронома. Або їдь на схід і покажи як ти любиш Україну, не язиком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Шо 13.06.2014 17:59
Скучно, Юра? Сходи колорада потрави, хотя бы на огороде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 черкащанин 13.06.2014 15:37
Шо воно за клоун цей ...., який собі ціні не зложить в базарній день. Іди вже працюй куди-небудь, а то ніде не приймають та не погоджують, адже в ОДА потрібні .... люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Дід Сашко 13.06.2014 12:10
Юра, іди або на війну або іди працюй заробляй гроші і ....., ато сидиш там щось собі рахуєш. Підрахуй чи шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Давайте уже думать 13.06.2014 11:29
Цитую Цензор:
Насправді ці рекламні площі були орендовані на більший термін, з врахуванням 2-го туру виборів. Напевне були проплачені заздалегідь гроші на виготовлення картинки. Тому цифра в декілька десятків раз скромніше. Можна заодно полічити, у яку вартість обходиться автопарк Тягнибока та вирахувати вартість його одного обіду в найдорожчих ресторанах столиці.

Ну що за народ, у нас так - яка б влада не прийшла, завжди не така )))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Євпатій Коловрат 13.06.2014 11:10
Що можна сказати... ... ти, юрко!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Цензор 13.06.2014 10:54
Насправді ці рекламні площі були орендовані на більший термін, з врахуванням 2-го туру виборів. Напевне були проплачені заздалегідь гроші на виготовлення картинки. Тому цифра в декілька десятків раз скромніше. Можна заодно полічити, у яку вартість обходиться автопарк Тягнибока та вирахувати вартість його одного обіду в найдорожчих ресторанах столиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 СЕЛЯНИН 13.06.2014 10:41
Скажи новый пидрахуй где сертификаты на нетелив?