Міністерство освіти і науки України 17 червня скасувало проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Донецькій та Луганській областях, що мала проходити з 1 по 15 липня. Тепер абітурієнти Донбасу зможуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО лише на території інших областей. Відповідний наказ розміщено на сайті МОН, повідомляє «Опора».
Участь у додатковій сесії ЗНО в інших областях вимагатиме додаткових фінансових витрат. Тому Міністерство освіти і науки України видало наказ, відповідно до якого абітурієнти з Автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей забезпечуються безплатними місцями у гуртожитках вищих навчальних закладів інших областей України, а також доступом до бібліотек та Інтернет-ресурсів на час підготовки та участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Тепер абітурієнтам із цих областей потрібно до 24 години 20 червня переєструватися та обрати те місце, у якому вони хочуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання. Зокрема, це може бути і Черкаська область.
Поки немає зведеної інформації про те, які саме вищі навчальні заклади прийматимуть абітурієнтів на час додаткової сесії. Директор Українського центру оцінювання якості освіти обіцяв, що контактні дані будуть розміщені на сайті найближчим часом. Детальну та зрозумілу процедуру поселення таких вступників у гуртожитках розміщено на сайті Київського національного університету ім.Т.Шевченка.
Як вступатимуть до вищих навчальних закладів абітурієнти, які не перереєструються на додаткову сесію та не пройдуть ЗНО – у МОН ще вирішують. Так, розглядається можливість проведення вступних іспитів безпосередньо у вищих навчальних закладах, проте відповідного наказу немає.
За додатковою інформацією радимо звертатися за номерами телефонів гарячої лінії:
Міністерство освіти і науки України – (044) 481-32-11, (044) 481-32-36
Український центр оцінювання якості освіти – (044) 503-37-93
Громадянська мережа «Опора» – (044) 222-57-27
реклама
Коментарі
Побійтесь Бога. Це сімнадцятирічні діти, цьогорічні одинадцятикласн ики, які народилиь і виросли в Україні. І чи не найбільше в тому краї хочуть жити і навчатися в рідній Україні. Який же Ви педагог після цих слів?
Стрічка RSS коментарів цього запису