реклама Делікат

Щойно голові Черкаської обласної організації «ВО «Свобода» Юрій Ботнару повідомили, що син Володимира Олійника, який досі працює прокурором Черкаського району (після кількох місяців постійного перебування у лікарняній відпустці) після розмови з свободівськими, громадськими активістами й самообоонівцями відчув, що занедужав.

«Відмовившись від допомоги чуйних черкащан, йдучи коридором, кілька разів вдарився об стіни та двері. Присутні активісти, будучи вкрай небайдужими до проблем еліти нашого народу та готовими прийти на допомогу, нині повезли Олійника до лікарні, де йому має покращати», – повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Юрій Ботнар. – «Утім зважаючи на те, що його батько Володимир Олійник, будучи колишнім міським головою Черкас, зробив все, щоб лікарні не мали достатнього рівня для надання медичної допомоги, а будучи нардепом від партії регіонів, завжди голосував за надання дотацій Донецькій області, де, приміром, у 40 разів більше коштів виділялось на ремонт і будівництво доріг, то невідомо, коли чуйні активісти довезуть символ розуму, честі і совісті до лікарні. Можливо, для надання кращої допомоги його перевезуть на так випестувану Олійником старшим Донеччину».


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #10 адекватный 06.07.2014 19:53
Цитую 1:
Цитую адекватный:
Пропоную подивитись відео як десяток б...ів самооборони вірвалося до управління юстиціі та грало пивними пузами перед дівчинкою - секретарем Корчаки розказуючи секретарю як начальник повинен ходити на роботу і як вони своіми ж.....ми тушами скинуть його с2 поверху. Ось воно обличчя майдану десяток б...ів на яких треба пахати хизуються перед дівчинкою своіми кендюхами.

а де це відео глянути? Дайте посилання?

На сайті провінція. Там знайдете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 1 05.07.2014 18:47
Цитую адекватный:
Пропоную подивитись відео як десяток б...ів самооборони вірвалося до управління юстиціі та грало пивними пузами перед дівчинкою - секретарем Корчаки розказуючи секретарю як начальник повинен ходити на роботу і як вони своіми ж.....ми тушами скинуть його с2 поверху. Ось воно обличчя майдану десяток б...ів на яких треба пахати хизуються перед дівчинкою своіми кендюхами.

а де це відео глянути? Дайте посилання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #8 адекватный 04.07.2014 22:50
Пропоную подивитись відео як десяток б...ів самооборони вірвалося до управління юстиціі та грало пивними пузами перед дівчинкою - секретарем Корчаки розказуючи секретарю як начальник повинен ходити на роботу і як вони своіми ж.....ми тушами скинуть його с2 поверху. Ось воно обличчя майдану десяток б...ів на яких треба пахати хизуються перед дівчинкою своіми кендюхами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #7 OLGA 04.07.2014 20:11
Цьому шустрому хлопчині вже давно потрібно знайти нормальну роботу - дати лопату в руки і гайда копати окопи в Луганську, а то бігає наш несамовитий Ботнар, як скажене цуценя, навіть на дорослого собаку не схожий.Та і чого добру тварину таким прізвищеи ображати.Геть на фронт - захищати Батьківщину, а не заробляти б.....мом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #6 Коли Олійників посадять 04.07.2014 18:23
просто побився,в лікарні певно ще разок впав,бо батечко плакав ,що дітятко в реанімації.Може яйце десь на нього впало.Пропали б вони десь разом,людей до гріха б не доводили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Факт 04.07.2014 15:17
А почему прокурор Черкасской области покрывает этого липового больного Олийника. Пора отправить сынка м....ворота олийника в центр занятости.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #4 Гість 04.07.2014 14:06
коли цей дурдом закінчиться :cry: ботнар реально має замашки гітлера та наполіона ... .... за такими плаче
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #3 адекватный 04.07.2014 13:49
Вилічіть золотого хлопчика Ботнара та розженіть це шобло по роботам. Сталінізм не пройде шановні трутні з самооборони. Світ вже навіть в історіі забув що таке пов'язувати дітей з батьками. Та й старший Олійник так давно буа мером що вже ціле покоління виросло. Якщо б...дооборона не піде працювати - в тюрму там заставлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #2 незнайка 04.07.2014 13:48
Як же ХАТЫНКА НА БЕРЕЗИ без нагляду державотворчого покынутою залышиться? САБАЧКУ сусиды погодують чи на шашлыкы сами зьйдять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #1 Давайте уже думать 04.07.2014 12:50
Д.....изм, у нас просто процветает б...тизм, как в девяностых