реклама Делікат

Одним із найболючіших питань в Черкаській області, на думку голови ОДА Юрія Ткаченка, є відсутність централізованої утилізації сміття.

За його словами, лише найбільші міста мають організовану систему збирання та вивозу побутових відходів, решта ж населених пунктів, так би мовити, потопають у смітті. Багато стихійних сміттєзвалищ «прикрашають» вулиці й узбіччя доріг.

– Треба створювати невеликі місцеві сміттєзбиральні бази, з яких фурами слід вивозити відходи на центральний полігон або сміттєпереробний завод, – запропонував очільник області.

На жаль, ретельне сортування сміття, що є основною вимогою для безвідходної переробки, також виконується не в повній мірі. 

Щоб очистити наші угіддя, Юрій Олегович дав доручення відповідним владним структурам розробити програму з утилізації сміття в області. Для цього створити робочу групу, яка спільно з органами місцевого самоврядування має вивчити прогресивний досвід, опрацювати механізм залучення інвесторів та винести свої пропозиції на сесію обласної ради для обговорення та затвердження.

До програми має також увійти й питання ліквідації промислових відходів, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

За інформацією директора Департаменту екології та природних ресурсів Валерія Вишиваного, в області перебуває 320 т невідомих та заборонених хімічних речовин, і знищити їх досить проблематично, особливо в Катеринопільському районі, де кількість відходів найбільша.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #15 Вячеслав 09.07.2014 10:49
По-перше,на відміну від зайцевидних підписуюсь своїм прізвищем.По-друге, управляти складними системами та процесами дійсно вмію,цьому вчився. По-третє, Андрєєвської дачі не будував,а до Шуфрича жодного відношення не маю. По-четверте,заміст ь Кличка бої не вигравав,але закамуфльованом у брехуну м...ду набити можу.Роби висновки слабачок!
Эти рылозайцехвоста тые, героями себя ощущают только тогда,когда тчательно маскируются. А вот когда их вытаскиваешь на свет божий,эта гнилоподобная шалупень представляет собою настолько жалкое зрелище.что руки пачкать о них уже не имеешь большого желания. Дадим им возможность отравиться собственной желчью!Честь имею!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 nnk3 09.07.2014 09:53
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую КАБРА:
Опять ЧУПА пытается выступить в роли борцов проти всех губернаторов Вселенной? :D
Правда, за исключением нескольких губеров в период до эпохи правления солнцеликого ВадимЛексееича Лешенка, который сейчас в советниках у Путина трудится. 8)

Узнаю семейку консультантов лже-эколога.Вы ребята должны ответить за свои былые эко-подвиги.Понимаете о чем речь? Может напомнить с указанием фамилий,адресов эко-действий?Советую не будить лихо пока оно тихо!

Напомните всем! Мы, общественность, хотим и право имеем знать!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Н.Г. 08.07.2014 07:49
Цитую О.ЧУПРИНА:
Прямо на усі руки майстер.Уже вирішив,що необхідно збирати сміття на базах,а потім перевозити їх до переробного заводу.Правда схаменувся та дав доручення вивчити проблему і розробити програму.Як надоїли такі любителі від управління. Невже тяжко зрозуміти,що управління-це професія.

Автор этих строк прав на сто процентов.Тема утилизации отходов всегда была актуальной и над ней работали в области лучшие специалисты.Однако для реализации проектов не хватало и денег,и политической воли.Новый (надеюсь скоро бывший) губернатор вместе с авантюристами типа А.В.В. решили поставить под контроль,разуме ется с личной выгодой,потоки вторичного сырья.Так делал Тулуб,но не все успел.Мировой опыт надо изучать г-н временный г-р.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 О.ЧУПРИНА 08.07.2014 00:18
Цитую КАБРА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Пламенный люстратор 07.07.2014 21:41
Цитую ____________:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Прямо на усі руки майстер.Як надоїли такі любителі від управління. Невже тяжко зрозуміти,що управління-це професія.

Це есдеко-ударо-справедлинівець Чуприна у тисячний, ювілейний раз натякнув, що саме він створений усім управляти? :lol: Так, наче він сам, своїми руками збудував дачу Андрєєва, зробив Шуфрича нардепом і виграв замість Кличка усі його бої :-x
Самокритично сказано: "Як надоїв, любитель"!

Полному прочерку - он же Перчина. Критика может "надоесть" только тому, кому она опасна или причиняет определенные "неудобства". Так, что Чуприна попал в болезненную точку, судя по вашей рефлекции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Пламенный люстратор 07.07.2014 21:35
Очередная попытка подмять под себя потоки вторсырья с полигонов. Эту идею лелеял сыночек Пщонки. Юрко далеко не пошел, взял и слямзил темку у своих беглых друзей - компаньонов по Фермерскому рынку (если кто забыл - Тулуб С.Б.). Скоро на всех свалках области будут шмыгать араратские жулики и давать разнарядки по кэшу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 О.ЧУПРИНА 07.07.2014 20:16
Тепер ближче до теми.Провладний "Лже-еколог" дізнався,що деяка фірма "Х" впритул наблизилась до вирішення питання землевідводу під сміттєспалюваль ний завод в межах міста Черкаси.Завантажити завод можна лише сміттям зібраним з усієї області.Зробивши це можна заробляти на реалізації тепла та електроенергії.Таку просту схему озвучили видатному фахівцеві.І сміття спалимо,і зароблятимемо.Ось тільки забули,що черкащани не дадуть розмістити таке виробництво в межах міста,а перевалка та перевезення сміття на великі відстані з"їсть всі бариші.Не потрібно ляпати язиком про те,в чому не розумієшся.Це не відкати за повернення ПДВ чи ПРОДАЖА ЗА БЕЗЦІНЬ ДЕРЖАВНОЇ НЕРУХОМОСТІ задля задоволення власних потреб тощо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 О.ЧУПРИНА 07.07.2014 19:58
Цитую О.ПЕРЧИНА:
Цитую О.ЧУПРИНА:
...не будував...не маю... не вигравав...

Так про це ж тобі й казали: нічого не зробив, а завжди повчаєш усіх - від нового сторожа дачі - і до губернатора, президента і жителів планет Марс і Юпітер! :-*

Царапати таке у розрахунку на простачків можуть лише такі ж простачки.Така система захисту недолугого "підопічного еколога" не спрацює.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 О.ПЕРЧИНА 07.07.2014 17:26
Цитую О.ЧУПРИНА:
...не будував...не маю... не вигравав...

Так про це ж тобі й казали: нічого не зробив, а завжди повчаєш усіх - від нового сторожа дачі - і до губернатора, президента і жителів планет Марс і Юпітер! :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 О.ЧУПРИНА 07.07.2014 16:47
Цитую ____________:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Прямо на усі руки майстер.Як надоїли такі любителі від управління. Невже тяжко зрозуміти,що управління-це професія.
Це есдеко-ударо-справедлинівець Чуприна у тисячний, ювілейний раз натякнув, що саме він створений усім управляти? :lol: Так, наче він сам, своїми руками збудував дачу Андрєєва, зробив Шуфрича нардепом і виграв замість Кличка усі його бої :-x Самокритично сказано: "Як надоїв, любитель"!

По-перше,на відміну від зайцевидних підписуюсь своїм прізвищем.По-друге, управляти складними системами та процесами дійсно вмію,цьому вчився. По-третє, Андрєєвської дачі не будував,а до Шуфрича жодного відношення не маю. По-четверте,заміст ь Кличка бої не вигравав,але закамуфльованом у брехуну м...ду набити можу.Роби висновки слабачок!