реклама Делікат

Народний депутат України від «УДАРу» Віталій Іляшенко, а також голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко просять міністра юстиції Павла Петренка роз’яснити, чому начальником Головного управління юстиції в Черкаській області ще й досі лишається Вадим Корчака.

Адже нещодавно в одному з інтерв’ю в ЗМІ Павло Петренко зазначив, що він звільнив черкаського керівника як «найбільш одіозного».

– Я не розумію, чому після такої заяви міністра Корчака ще й досі є начальником Головного управління юстиції в Черкаській області, – цитує прес-служба «УДАРу» слова Віталія Іляшенка. – Заява міністра була зроблена наприкінці березня, утім Вадим Корчака ще й досі продовжує ходити на роботу. Тому я звертаюсь за роз’ясненнями до міністра з відповідним листом. Неприпустимо, щоб на такій посаді була людина, ім’я якої пов’язують з колишнім головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом. Також є свідчення, що він був причетний до організації та фінансування так званих «тітушок».

Окрім того, у зверненні до міністра йдеться й про систематичні недоліки в роботі підрозділів управління, покривання шахрайських договорів оренди земельних ділянок та факти хабарництва. Віталій Іляшенко зазначає, що особисто контролюватиме це питання, аж поки Вадим Корчака не буде остаточно звільненим.

У свою чергу, обласний очільник Черкащини Юрій Ткаченко також звернувся із листом до Міністра юстиції з проханням розглянути питання відповідності займаній посаді Вадима Корчаки. Як повідомили у прес-службі голови ОДА, ще шість чиновників попередньої влади залишаються працювати керівниками структурних підрозділів адміністрації, серед них і пан Корчака.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #23 марія 11.07.2014 09:50
Корчака будь на своєму місці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Вячеслав 11.07.2014 08:34
Цитую Пламенный люстратор:
Странный какой-то Юрий Олегович. Тулуб у него теперь плохой. А ведь совсем недавно вместе с Борисычем сгоняли предпринимателе й с Пастеровского на Фермерский рынок. И статейки есть по этому поводу. Уже Майдан разворачивался в полную силу а Юрко преданно кивал гривой во время Тулубовых речей про "полезность" переезда на Фермерский.

Странно продолжаем вести себя все мы,поскольку позволяем приходить к власти всех перевёртышей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 опа 10.07.2014 22:04
Бардак! Бардак! Бардак!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 стабилизец 09.07.2014 08:18
ЧИТАЮ І ДИВУЮСЬ! " ПРЕКРАСНІ ЛЮДИ"! - А ЩО Є ТАКІ ПОСАДИ В ОДА?
СМІШНО З ЦЬОГО - " ПОГАНИХ У ПРИБЛІЖОННИХ ТУЛУБА НЕ БУЛО!"
Тим більше за участь у регіоналівських мітингах, підтримка партії... інвестиції... А Чому ж тоді не було ініціативи підтримки Лєпьошіною вступ в Європейський Союз?????
Голову , як страус встромила в пісок! А тепер " Прекрасна людина!?" Нормально це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 оптикус 08.07.2014 23:08
Цитую адекватный:
Цитую двсник:
Ранiше ми змушенi буди скидуватись на общак одiозному! Зараз вiн веде себе тихенько, та це не значить що вiн помiнявся. Мiнiстр мабуть не хоче його заiльняти, бо такi залежнi самому нужнi.

А де брали, щоб скидатись? Мабуть по ночам вагони розгружали? :-)

ДА! ВАГОНИ З ВИКОНАВЧИМИ ЛИСТАМИ!!! Прикинь як красіво звучить... у тулуба сегодня плохое настроение! Давайте поднатужимся и отблагодарим его за то что меня начальником поставил! Ведь я же супер герой Корчака! Ведь меня назначили после приезда Януковича в область!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #18 народ2 08.07.2014 23:03
Цитую народ:
КОРЧАКА - дуже серйозний, грамотний, досвідчений, урівноважений керівник! Головне він спеціаліст! Такі на вулиці не валяються !
І виникає питання " Чому ви до нього , як банний лист липните!"
ЮРІЙ ОЛЕГОВИЧ - СПРАВЕДЛИВИЙ ВИ НАШ!
А ЧОМУ ЛЕПЬОШКІНУ, ЗАРІЧНУ, ТУ Ж ПОВЕРНУТУ РЕГІОНАЛКУ КРИНИЦЬКУ І ЩЕ БАГАТЬОХ
НЕ ЗВІЛЬНЯЄТЕ!
ЧИМ ВОНИ ВАМ ОЧІ ЗАМИЛИЛИ! ЧИМ!
ВИ Ж НЕ СПРАВЕДЛИВО ВЧИНЯЄТЕ! ВАША СОВІСТЬ ЧИСТА, В ОЧАХ ІНШИХ!
ТО ХТО Ж БЛАГОРОДНІШЕ ВИГЛЯДАЄ, ТІ КОГО ВИ ЗАСТАВИЛИ ПІД ТИСКОМ НАПИСАТИ ЗАЯВИ
ЧИ ВИ САМ - КРИШУЮЧИ ДО ЦЬОГО ЧАСУ ЦЮ РЕШТУ! ТОМУ ТАКИХ, ЯК КОРЧАКА У ВАС ЩЕ БАГАТО!
ТО ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ _ ЦЕ СПРАВЕДЛИВО!!!

Та не гони... Корчака це політичний зомбі... Йому терміново пора тікати, бо ще трошки і почне вспливати все те, що тягне на срок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #17 опа 08.07.2014 22:59
Цитую Тетяна:
[quote name="Нестор Іванович"]

У ПР, якщо вірити їхній статистиці, було 43 тисячі в області. І що всі вони прихвостні? І лікарі, і доярки, і вчительки? Скажи мені, чим програма регіоналів відрізняється від програми БЮТ, Удару, Фронту змін? Де там написано: убий, укради, розвали? Те, що зграя у...дів країну розграбувала, не значить, що треба піддавати обструкції сотні людей тільки тому, що вони в той час були на державній службі

Ну ТИ І ....! Якщо ти не знаєш, що будь якого рядового держслужбовця примусово заставляли вступити в партію регіонів, то не зрозуміло що ти тут взагалі теревениш. От тільки регіонали з високих посад типу Корчаки були реально наближені і не треба змінювати темп! ІЛЛЯШЕНКО!!! НЕ ПІДВЕДИ! БУДЬ МУЖИКОМ І ЙДИ ДО ОСТАННЬОГО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 адекватный 08.07.2014 15:20
Цитую двсник:
Ранiше ми змушенi буди скидуватись на общак одiозному! Зараз вiн веде себе тихенько, та це не значить що вiн помiнявся. Мiнiстр мабуть не хоче його заiльняти, бо такi залежнi самому нужнi.

А де брали, щоб скидатись? Мабуть по ночам вагони розгружали? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 адекватный 08.07.2014 15:16
Цитую народ:
ТО ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ _ ЦЕ СПРАВЕДЛИВО!!!

Ну це істерія. Наприклад Криницька розумний та досвідчний керівник і прекрасна людина. Лепьошкіна Таміла не з б..домайданів винирнула та й не з Донецька привезена. Вона своє ім'я заробила ще працюючи в міські раді і теж прекрасний спеціаліст та людина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Тетяна 08.07.2014 13:40
Цитую Нестор Іванович:
[quote name="Тетяна"][quote name="Нестор Іванович"]
О, пані доконало володіє ПеР...ською статистикою, однак не потрібно плутати бюджетників і державну службу. По вашому виходить, що ті хто за гроші на антимайдани їздив і біля ОДА автомайданівцям машини товк святі і в вб...вціми були просто однопартійцями. І за таку "сміливу" громадянську позицію нам потрібно їх у ... цілувати.

Не потрібно нікого цілувати, але й огульно звинувачувати теж. Товк машини чи на антимайдані був - нехай несе відповідальніст ь. Більшість же, в тому числі і державні службовці, виконували свою роботу і були далекі від політики. Включайте думалку. Ми ж не в 37-му?!!!