реклама Делікат

Депутат Черкаської міської ради Андрій Мушієк у коментарі журналісту «Нової Доби» розповів, чому відмовився від депутатства в Черкаській райраді на користь міської і що робитиме в новому статусі.

– Хочеться для міста щось зробити. У районі залишилася гарна команда. Будемо дороги робити нормальні, якщо дадуть. Якщо Сергій Олегович (Одарич, міський голова Черкас, – ред.) нормально працювати буде, – сказав Андрій Михайлович.

Нагадаємо, Андрій Мушієк, син депутата Черкаської обласної ради, батьківщинівця Михайла Мушієка, став депутатом міської ради замість Анатолія Бондаренка.

реклама

Коментарі  

 
-25 #12 Чукча 08.07.2014 15:23
Цитую Нестор Іванович:
З грязі в князі, воно і собі в депутати лізе.

Чого лізе? А тому що добре законодавство знає. Відсидить три строки безперевно депутатом і матиме право на пенсію згідно закону про державну службу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-26 #11 адекватный 08.07.2014 14:53
Негайно женіть цього прохіндея. Хто за нього голосував щоб він там намалювався. Забрати Кабул назад до громади та гнати ...... мітлою. Здобутки майданів реалізуються з кожнимднем все більше. Европа вже в нашому місті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #10 новий 08.07.2014 12:00
він в черкаській районній раді нічим не відзначився. Може в місті прославиться ? Даже його однопартійці по райраді не жалкують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #9 Нестор Іванович 08.07.2014 11:22
З грязі в князі, воно і собі в депутати лізе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #8 Фугас 08.07.2014 10:07
Цитую визор:
Господи, люди! Это депутат??????????????????!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Куда мы катимся, караул!!!!!!!!! !!!!!! !!!!!!!

Фотка неудачная. А так он красивый и умный :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #7 Фотограф 08.07.2014 10:01
Будемо дороги робити нормальні, якщо дадуть
***
В районе "наробылы" теперь в городе наробля....
На автостоянке "Кабул" после дождя лужи по полметра. Чтобы добраться к машине нужно с собой надувную лодку приносить. На просьбы заровнять ямы хотя бы грейдером, этот панок, что на фото по хамски отвечает: тебе надо, бери ровняй.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #6 незнайка 08.07.2014 09:58
Обое-рябое Яблочко от яблоньки далеко не падает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #5 петр 08.07.2014 09:30
А что 90-е пришли?! Братки снова у власти! Спасибо , Майдан!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #4 черкащанка 08.07.2014 09:29
Мама дорогая! :o