реклама Делікат

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький щойно на сесії виступив із ініціативою виключити з порядку денного питання про обрання секретаря міськради, утворення виконавчого комітету та про структуру міської ради та її виконавчих органів.

 

За цю пропозицію Радуцький запропонував голосувати в таємному режимі.

За словами Одарича, питання порядку денного не голосується в таємному режимі, тому він поставив пропозицію на голосування у відкритому режимі.

Під час голосування Олександр Романович підійшов до президії та вирвав шнури від двох мікрофонів. Один із мікрофонів було зламано. У результаті пропозиція Радуцького не пройшла.

Міський голова звернувся до присутнього у залі прокурора міста Черкаси порушити провадження про перешкоджання діяльності органів влади.

реклама

Коментарі  

 
-1 #20 Ульянов-Ленін 09.07.2014 10:35
Цитую Петрівна:
Це гра, вони актори, люди ці,,дєпутати,, лобизаються в кулуарах,а потім всі разом б..хають вночі,а вже на наступній сесії будуть знов грати комедію,це сто процентів,не вірююю

Петрівна с таким знанням справи, мабуть депутат з СРСР. Ну вже час не той, прокинься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Любочка 09.07.2014 10:25
Цитую Черкащанка:
Цитую возмущена:
який д..рак вибрав ....? то це ж не робота, це крики Сашка тільки розглядати треба. нас не цікавлять ваші симпатії-антипатії. ПРАЦЮЙТЕ КІНЕЦЬ КІНЦІВ!!!!!

Та не надійтеся не будуть ці ледацюги працювати їх усих потрібно демобілізувати на ДОНБАС. нехай ці ледачі ідуть країну захищати, а не вони в такий час Черкаси по частинам ділять.

це вам інтерпліткарям всі не по вас. Але, мабуть, ви недостойні вибору нашого, тож поважайте нас, ми проголосували за тих хто достойний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 леонид 09.07.2014 10:20
РАЗВЕЛИ БАЛАГАН, А НЕ СЕССИЮ! ЗАЧЕМ ЭТОТ ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ? нужно закрыть доступ ротозеев на сессию, есть онлайн и смотрите. Удалить депутатов-дебоширов, кто бы то ни был, вплоть до лишения мандата( правда, некто сам собирался сложить его) Хватит играть в революционеров! Уже Великая Октябрьская дала власть Советам! И что? Уничтожили умных и дали крестьянам и рабочим. А итог какой? вот мы его расхлебываем. Пусть каждый занимается по своему уму и призванию. НАРОД ВЫБРАЛ ЭТУ ВЛАСТЬ И ДАЙТЕ ИМ РАБОТАТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Никитин 09.07.2014 09:02
Самое обидное, что - когда твоя мечта сбывается у кого-нибудь другого !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Черкащанка 08.07.2014 23:13
Цитую возмущена:
який д..рак вибрав ....? то це ж не робота, це крики Сашка тільки розглядати треба. нас не цікавлять ваші симпатії-антипатії. ПРАЦЮЙТЕ КІНЕЦЬ КІНЦІВ!!!!!

Та не надійтеся не будуть ці ледацюги працювати їх усих потрібно демобілізувати на ДОНБАС. нехай ці ледачі ідуть країну захищати, а не вони в такий час Черкаси по частинам ділять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Петрівна 08.07.2014 22:14
Це гра, вони актори, люди ці,,дєпутати,, лобизаються в кулуарах,а потім всі разом б..хають вночі,а вже на наступній сесії будуть знов грати комедію,це сто процентів,не вірююю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 черкащанин 08.07.2014 21:43
Ну правильно, а чего б ему не ламать, деньги то налогоплательщи ков. Когда таких клоунов во власти не будет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Василь Миколенко 08.07.2014 21:15
Взагалі не було ніякого смислу добиватись проведення позачергових виборів.
Адже наперед було відомо, що Одарич виграє вибори, бо вся система підкупу Одарича збереглась.
А інші кандидати і не збиральсь об"єднуватись.
Тому, як кажуть, самі себе вишмагали батогом...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Віктор 08.07.2014 20:41
Скільки ..... буде воду каламутить7 Невже немає кому приструнить раз і назавжди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 незнайка 08.07.2014 14:57
Посмотрим под силу ли новой власти отстоять свою власть? Или снова фабрики-рабочим землю-крестьянам