реклама
Будівельна компанія надія

Якщо торік за І півріччя до місцевого бюджету міста надійшло 24,3 млн грн єдиного податку від фізичних осіб-підприємців, то за 6 місяців цього року надходження збільшились на 3,2 млн грн і становлять 27,5 млн грн. Лише в червні надійшло понад 2,2 млн грн, що більше минулорічних надходжень на 0,3 млн грн.

За словами заступника начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Олега Коваля, таке зростання надходжень від «спрощенців» обумовлене не тільки законодавчими змінами, які розширили можливості підприємців і спростили перехід на сплату єдиного податку, а й підвищенням рівня культури, соціальної відповідальності бізнесу.

Цього року перевагами спрощеної системи оподаткування скористалися 10 889 підприємців-фізичних осіб Черкас, що на 133 платника більше, ніж у І півріччі минулого року, зазначають у Державній податковій інспекції в м. Черкасах.

Залежно від кількості найманих працівників і обсягів доходу, платники єдиного податку-фізичні особі поділяються на 4 групи. Наймасовішою в місті є ІІІ група. Зокрема, в обласному центрі налічується майже 2 тис. суб‘єктів господарювання, що перебувають у І групі, 3,4 тис. підприємців – у ІІ групі, майже 5,5 тис. – у ІІІ групі та лише 10 платників – у V групі.


реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ