реклама Делікат

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький переконаний, що міський голова Сергій Одарич зірвав сьогодні сесію міськради. Свою думку Олександр Романович обґрунтовує на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


«Сьогодні за засіданні представники громадськості та Координаційної ради сил Майдану, а також частина депутатів прохали мера перенести питання обрання виконавчого комітету, аби провести громадське обговорення кандидатур. Проте Сергій Одарич будь-що намагався «протягнути» свій склад виконкому, щоб зробити владу тоталітарною», – запевняє Олександр Радуцький. – «Тож коли почалися суперечки в залі, він просто закрив сесію. Варто зауважити, що багато хто з присутніх обранців був готовий підтримати обрання секретаря міськради (від УДАРу), та бізнес-мер традиційно проігнорував інтереси громади».

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Черкасиньюз3 10.07.2014 10:55
Хоча я так дивлюся, що поки СО порчу не зніме), сесії ставатимуть дедалі показовими і буде меру таке життя, як собаці на перелазі, тобто без більшості.
Ну і гран-прі в номінації "Утрачєний звьоздний час" получає голова облради Коваленко, яка не додумалася почитати свої вірші на вівторковому шапіто) а було би кстаті...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Черкасиньюз2 10.07.2014 10:55
Та попри це, Микола Іванович визнав, що в минулій каденції його улюбленця імєєтся кримінальна складова, ну то таке, хто щас не без гріха. Порадував Добровольський, який вимагав відмінити рішення про три гривні за проїзд у маршрутках, ухвалене черкаським шапіто місяць тому. У Черкасах нова традиція вопшім: махати руками після бою. Хтозна, може, й поможе. Дивлячись, що в руках буде. Ага, Радуцький придумав оформити ТЕЦ на баланс міста. В обгрунтуванні сьому без ста грамів пересічним громадянам розібратися важко. Тут явно не вистачило коментаря економічного генія-біженця Карася... Апогеєм депутатських трєній став самозахват Радуцьким мікрофона та пускання в пляс із прихватизованою технікою по залу. Такі дії останнього спричинили переляк у частини журналістів та небайдужих до стану здоров'я депутата громадян. Ну то поправіме: в районі є бабка, яка переляк воском виливає... А по тому сам Романич не розгубився і запостив тєму про те, як Одарич зірвав сесію. Далі буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Черкасиньюз 10.07.2014 10:53
У стилі Мурзікньюз.Позавчора черкаське депутацьке шапіто продемонструвал о надможливості. Окремі д...дати проявили не лише вміння ляпати язиками з трибуни, а й хвацько бігати залою та псувати комуанальне майно. Змішались в кучу коні, люди, як кажуть. Майборода благословила депутатів на роботу і закликала до неможливого - здорового глузду... Матюша притягнув із магазину батон, проте, його наявність на столі нікого не смутила, і присутні продовжували займатися ..***..., Булатецький зізнався, що нерівно дихає до Сергія Одарича, бо він, бачте, симпатичніший за інших депутатів, та ще й розумніший. Це ж таке - не отнять в матрацового барона. Як і те, що вічний революціонер вдатний до комплімантів, як віл до карети, а також те, що Одарич - людина, (замітьте, а не істота!), за словами вскармльонного ним же ворога Радуцького, "яка всігда все може пояснити".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Критик 09.07.2014 19:20
Радуцький ...... Це очевидно.Схоже, що він вірить у свою маячню. Діагноз поставлять лікарі-......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Чукча 09.07.2014 07:47
Когда этот борэць за справедливость пан Радуцкий возвратит св...рованные тротуарные плиты в Долину Роз (по ул Гагарина, сразу за холмом Славы). Уже полтора года вместо плит аварийно опасный участок дороги и заросли сорняков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Дід Панас 09.07.2014 07:00
Треба на це збіговище Коваленко запросить, нехай би вірші свої почитала. ...........!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Вася 08.07.2014 19:20
Радуцкий - реально крыша съехала. :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Старожил 08.07.2014 17:37
Радуцкого пора уже усмирить. Он не на базаре. Скандалит, вырывает микрофон у мэра, вскакивает, орёт-это ли поведение депутата? Сколько можно уже терпеть его хулиганство? Почему он до сих пор не сдал мандат? Он об этом тоже громко кричал, пусть теперь сваливает. Надоело это противостояние! С таким скандалистом мы не только не дождёмся ремонта дорог, а и на сессии они толком не соберутся и дел никаких не сделают.Долой Радуцкого!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #2 антон 08.07.2014 16:28
Всё те же кр...сы всё в той же банке никак не перегрызут друг друга
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 незнайка 08.07.2014 16:24
Парканы биля СОБАЧАЧЫХ ХАТЫНОК в водоохранной зоне Днепра долго будут ждать покраски в национальные кольоры? Почему в непоглаженых штанях?