реклама Делікат

Депутата Черкаської обласної ради Любов Майбороду заступник голови ОДА Віталій Коваль відмовився включати до складу конкурсної комісії з визначення претендентів на посади керівників 3-х департаментів ОДА. Про це «Прочерку» повідомила сама Любов Володимирівна.
Любов Майборода нагадує: Президент України Петро Порошенко оголосив намір вирішувати кадрові питання по-новому. Виконавчі комітети облрад за проектом нової Конституції  мають обирати депутати – представники громади.

– А що робиться на Черкащині? Мене, представника 152 тисяч виборців Черкас, пан Коваль відмовився включати до складу комісії, набравши численних чиновників режиму Тулуба-Януковича. Виявились цікаві обставини: пана Ярослава Коваленка вивели зі складу комісії. Його місце посів представник самооборони Даниїл Майоров. На початку засідання пан Коваль за участі начальника юридичного відділу ОДА В. Губенка, виконуючого обов’язки начальника управління державної служби Головдержслужби України В. Олійника намагались позбавити мене, радника голови ОДА Ю. Піднебесного та журналіста телекомпанії ЕКСПО-ТВ права бути присутніми на засіданні. Проте не вийшло, – зазначає Любов Володимирівна.

За словами Любові Володимирівни, на посаду керівника департаменту охорони здоров’я – 5 претендентів: Олег Роскопін, Володимир Найдан, Анатолій Ситник, Ігор Валовий, Павло Карась.

На посаду керівника інформаційної політики – 5 осіб, серед них – Степан Вінярський, Ігор Волошин, Сергій Пасічник.

На посаду керівника соцзахисту – 2 особи.

Зараз претенденти готують письмові відповіді.

– Як на мене, конкурс відбувається в кращих традиціях брежнєвських часів щодо доступності до його проведення з боку громадськості та ЗМІ, що є проявом корумпованості організаторів, – переконана Любов Майборода.

реклама

Коментарі  

 
+6 #22 Фотограф 14.07.2014 08:30
Цитую Бульба:
А дійсно, цей Майоров взагалі черкаський?... Здається, що потрапив до міста на мутній постмайданівськ ій хвилі!

Отстаньте от него, у него есть удостоверение члена ВГО Майдан, помните зимой в палатке 300 штук кому то роздали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Звільніть РЕГІОНАЛА 13.07.2014 10:34
"САМІ СПРАВЕДЛИВІ!"???
ЧОМУ І ДОСІ ПРАЦЮЄ РЕГІОНАЛ - ТАМАДА ФЕДОРЯКА???? ТАКИХ ЗРАДНИКІВ ВОН ВІД ЛЮДЕЙ!!!
ЗВІЛЬНЯЙТЕ ! І НЕ ПАДАЙТЕ НИЗЬКО В ОЧАХ ЛЮДЕЙ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Регіонала ГЕТЬ!!! 13.07.2014 10:22
ХВЕДОРЯКУ ПРИХВОСТНЯ , ЗАЯДЛОГО РЕГІОНАЛА ГЕТЬ З ФІЛАРМОНІЇ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 коллектив Зол. 13.07.2014 10:20
Ми знаєм Федоряку по Золотоноше - это ОЧЕНЬ ГН...ЛОЙ ЧЕЛОВЕК! СДАСТ ЛЮБОГО...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 артистка філармонії 13.07.2014 09:39
Щодо призначень і перемін!
Попередньо були відгуки про призначення, в тому числі прозвучали і про філармонію ФЕДОРЯКУ!
Спостерігаємо за його діяльністю і зіткнулися з тим, що більшого ЗРАДНИКА наша філармонія ще не бачила!!!!!! ЙОГО ПІДЛАБУЗНИЦТВО І ЦИНІЗМ НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ! !!!

Я, ЯК МАТИ РОБЛЮ ВИСНОВКИ: ЯКБИ Я ВИХОВАЛА ТАКОГО СИНА, ЯК ФЕДОРЯКА, Я Б ВВАЖАЛА, ЩО ЖИТТЯ ПРОЖИЛА ДАРЕМНО!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Арт 12.07.2014 12:01
И чем только не руководил Карась.За очень короткий период был начальником главного управления инвестиционно-инновационной политики при Тулубе, при Одариче был начальником управління з питань європейської інтеграції, возглавлял единый тендерный комитет, департамент экономики и развития горисполкома, возглавлял КП «Черкассытеплок оммунэнерго» , руководил ЖКХ города, был заместителем городского головы по вопросам деятельности исполнительных органов власти. Еще только медициной не руководил. Может поработал бы сначала врачем. А то сразу в руководители. Уже не знают куда его приткнуть на нашу голову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Арт 12.07.2014 09:52
Майборода не довольна?
А что она бывает чем то довольна?
Обыкновенная скандалистка.
А почему кандидаты в депутаты не проходят медкомиссию?
Может было бы какое то улучшение. А то майдан бесконечный.
Кто громче кричит и больше скандалит и пиарится - тот и прав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #15 знаючий 11.07.2014 17:35
Коваль - це сірий кардинал, який скрізь розтавляє своїх, брат в обласній раді, любі друзі - на керівні посади в ОДА, куди дивиться прокуратура, антикорупційний комітет? Інших би давно за корупцію звільнили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Крошка 11.07.2014 16:33
Шкода що Майборода та Булатецький не чоловік та дружина ) Це була б ідеальна пара - обидва непримиримі опозіціонери, яка б влада не була; обидва лізуть межиочі де можна і де ні, обидва гарлапанять як гуси )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #13 КАРІК 11.07.2014 16:12
А в соціальну сферу пан Коваль так наполегливо пхае молодого Чикала,,,,Чого б це?Мабуть ніколи не викорчувати взятки,,,,,