реклама
Будівельна компанія надія

Піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій з початку місяця вилучили в Слов’янську 4 844 одиниць вибухонебезпечних предметів.


Фахівці ДСНС України продовжують проводити обстеження територій приватного сектора, об'єктів комунального, промислового та адміністративного значення по виявленню та вилученню боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів у звільненому від терористів Слов’янську.

Тільки за останню добу підрозділи ДСНС України, до складу яких входить четверо черкащан, у м. Слов’янську та прилеглих територіях виявили та вилучили всього 94 одиниці вибухонебезпечних предметів, у тому числі: артилерійських снарядів – 1; мінометних мін – 21; інших вибухонебезпечних предметів –72. Перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів 8 адміністративних споруд та інших будівель. Обстежено 5,89 га територій.

Усього з початку виконання робіт з 6 липня 2014 року піротехнічні підрозділи ДСНС України у м. Слов’янську та прилеглих територіях виявили та вилучили всього 4844 одиниці вибухонебезпечних предметів, у тому числі артилерійських снарядів – 371 од.; мінометних мін – 458 од.; бойових гранат, протитанкових мін – 101 од.;реактивних снарядів – 20 од.;інших вибухонебезпечних предметів – 3 тис. 894 одиниць. Обстежено 177,1 га територій і 497 будівель.


Також на рахунку піротехнічних підрозділів ДСНС України – розмінування перекачувальної насосної станції та хімзаводу.

Окрім цього, рятувальники ДСНС України за тиждень розібрали завали 56 будинків (з початку робіт 64). Завантажили та вивезли 422 тонни уламків будівельних конструкцій (899). Розчистили від залишків барикад 9,5 вулиць та доріг.

Проведено перевірку приміщення прокуратури, Пенсійного фонду, об’єднаної податкової інспекції, міського відділу внутрішніх справ.


Нагадаємо, що 21 липня за розпорядженням голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, полковника служби цивільного захисту Сергія Бочковського до міста Слов’янськ вирушили 2 одиниці техніки та п’ятеро запорізьких піротехніків. На звільнених територіях Донецької області сапери разом із колегами із Черкаської, Кіровоградської, Житомирської та Вінницької областей беруть участь у роботах з розмінування території та будівель Слов’янської теплоелектростанції ПАТ «Донбасенерго», інформують у прес-службі ДСНС України.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ