реклама Делікат

СБУ викрила та припинила функціонування протиправної схеми розтрати земель державної власності, запроваджену службовими особами Черкаської райдержадміністрації.

Встановлено, що в березні цього року розпорядженням Черкаської райдержадміністрації було незаконно змінено цільове призначення земель водного фонду. У власність фізичних осіб передали 10 земельних ділянок, загальною площею понад 0,6 га. Ці землі входять до прибережної захисної смуги, приватизація та будівництво на території якої заборонено. З’ясовано, що Черкаським обласним управлінням водних ресурсів будь-яких погоджень на зміну цільового призначення вказаних земель та передачу їх у приватну власність не надавалося. Державі завдано збитків на суму майже 1 мільйон гривень.

За матеріалами СБУ органами міліції розпочато досудове слідство в кримінальному проваджені за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою чи службовим становищем) Кримінального кодексу України, інформують у прес-групі УСБ України в Черкаській області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #9 Виктор 25.07.2014 22:27
Там сейчас братва рулит, процесс пошел...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 О.ЧУПРИНА 25.07.2014 21:49
Ну і чому мовчать оці популісти з УСБУ?Де прізвища "щасливих володарів" ділянок? Сміливості їх опублікувати у полковників не вистачає? Можливо вистачить сміливості поїхати дружно в зону АТО? Говоріть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 ПРАВДА 25.07.2014 21:00
А не хило когда рейдерские захваты совершают с участия СБУ. Лучше бы СБУ разобрались из рейдерским захватом Рыббыттехники сыночки Сбыушников стали собственниками интересно то как же это? А люди которые проработали на этом предпиятии и их семьи остались без ничего и лиш потому что не были работникамы СБУ или небыли сыночками сбушников. А то земля, земля...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 адекватний 25.07.2014 16:55
Черговий піар пшик. Прибережна смуга в Черкаському районі та м. Черкаси не встановлена, просто з СБУ видно не поділились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 О.ЧУПРИНА 25.07.2014 13:13
Виявили,ну і що?Почалося слідство,з якою метою?Впевнений,що прізвищ щасливих володарів ділянок не назовуть.Особа,яка підписала розпорядження притягнута до відповідальност і не буде.І така ситуація буде до тих пір поки високі посади займатимуть такі самі "щасливі володарі".Розумію Порошенка,він зайнятий війною. Але команду чесних та рішучих людей потрібно формувати скоріше.Без дієвої вертикалі справа не піде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 ЮМП 25.07.2014 12:35
Да не хило так 10 участков по 60 соток!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 стабилизец 25.07.2014 12:30
И шо, высокопоставлен ные владельцы там как сидели, так и будут сидеть, ...... их никто выкуривать не будет, какой нить подписавший бумажку на право собственности клерк заплатит штраф. Конец фильма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 незнайка 25.07.2014 11:27
Районному прокурору за что государственную зарплату без задержек платили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 varvar 25.07.2014 11:26
как-то маловато