реклама Делікат

Щойно на засіданні Президії обласного Товариства Червоного Хреста голова обласної ради Валентина Коваленко запропонувала голові товариства Івану Гретченку стати її позаштатним радником.


Іван Іванович прийняв з рук Валентини Михайлівни посвідчення і пообіцяв, що «відпрацює», інформує кореспондент «Прочерку».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #26 Дід Трохим 30.07.2014 12:03
Цитую O tempora, o mores!:
Цитую коля:
Цитую Дід Трохим:
Цитую коля:
А може це той окунь!?

Та який там "окунь" з 1937 року. Скоріше "ПРемудрий пєскарь":)

ДІДУ Трохиме, оце ви розсмішили!!! Я давно так не сміявся!

Розмова, гідна справжніх чоловіків. Вправляєтесь в ницості?

Ми, як справжні чоловіки, ісключітєльно про рибалку. А куди Вас повело - то не наш клопіт :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #25 O tempora, o mores! 30.07.2014 11:59
Цитую коля:
Цитую Дід Трохим:
Цитую коля:
А може це той окунь!?

Та який там "окунь" з 1937 року. Скоріше "ПРемудрий пєскарь":)

ДІДУ Трохиме, оце ви розсмішили!!! Я давно так не сміявся!

Розмова, гідна справжніх чоловіків. Вправляєтесь в ницості?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Нестор Іванович 30.07.2014 11:41
Прикро, адже всі знають, що новий радник вчорашній ПеР...ський лизоблюд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 коля 30.07.2014 11:04
Цитую Дід Трохим:
Цитую коля:
А може це той окунь!?

Та який там "окунь" з 1937 року. Скоріше "ПРемудрий пєскарь":)

ДІДУ Трохиме, оце ви розсмішили!!! Я давно так не сміявся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Дід Трохим 30.07.2014 06:50
Цитую коля:
А може це той окунь!?

Та який там "окунь" з 1937 року. Скоріше "ПРемудрий пєскарь":)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 ALEX LUT 30.07.2014 04:37
навіщо їй креативна, розумна молодь? цей хочпорадить як вміло кр..сти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 коля 29.07.2014 20:15
А може це той окунь!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 маша 29.07.2014 20:13
ВОНА ПОДІЛИТЬСЯ З НИМ СВОЄЮ НАДБАВКОЮ І ПРЕМІЄЮ! ТАЙ ДОБРЕ БУДЕ ЇМ ОБОМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 опа 29.07.2014 20:09
Ой, раденька, що дур..нька!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #17 Loki 29.07.2014 15:50
Красный крест явно не для 80 летнего мушчинки. Ему пора б и о душе в свои то годы подумать, да и другим на этом пути советы давать. Вот потому, работа в "Каритасе" по линии церкви - то что ему сейчас в самый раз! Менеджер по продаже секонд хенда, любезно предоставляемог о европейцами к бесплатной раздаче по линии социальной помощи и в Украине тоже - вот где колондайк для внештатнёго зиц-пенсионера-советника! ))