Після подій в Одесі організація «Правий сектор Черкащини» заявила, що не може бути осторонь такого інциденту.


«Міліціонери певне забули про події на майдані, про своє каяття і продовжують своє звичне ментівське СВАВІЛЛЯ. Не дамо повернути країну в часи мусорського терору. Закликаємо всіх хто не байдужий до свого майбутнього і до майбутнього своєї країни вийти  на акцію протесту, яка відбудеться у вівторок об 11:30 навпроти Обласного Управління МВСУ.

Тільки разом ми зможемо протистояти міліцейському свавіллю! Тільки разом ми переможемо! Слава Україні! P.S: Беремо засоби захисту» – йдеться в повідомленні організації.

«Це не бійка з мусорами за часів Януковича, це так добивали лежачих з числа тих, хто прийшов до нічного клубу «Ібіца» в Одесі висловити свій протест проти виступу Ані Лорак, яка зовсім нещодавно, вже коли Росія вбивала на сході наших хлопців, у Москві отримала декілька «нагород» від окупанта. Гляньте який "грізний" «правий сектор» в шльопках та шортах прийшов в Ібіцу протестувати проти зрадницької позиції Кароліни Києк. Мусора ж в броніках, наколінниках, яких так не вистачає в зоні АТО, я вже мовчу про те, що вся ця мусорська наво*оч має зараз кров'ю змивати свою ганьбу на підступах до Донецька та Луганська», – емоційно написав у соцмережі «Фейсубк» активний учасник майдану, волонтер Віталій Уманець.

«Це не бійка з мусорами за часів Януковича, це так добивали лежачих з числа тих, хто прийшов до нічного клубу «Ібіца» в Одесі висловити свій протест проти виступу Ані Лорак, яка зовсім нещодавно, вже коли Росія вбивала на сході наших хлопців, у Москві отримала декілька «нагород» від окупанта. Гляньте який "грізний" «правий сектор» в шльопках та шортах прийшов в Ібіцу протестувати проти зрадницької позиції Кароліни Києк. Мусора ж в броніках, наколінниках, яких так не вистачає в зоні АТО, я вже мовчу про те, що вся ця мусорська наво*оч має зараз кров'ю змивати свою ганьбу на підступах до Донецька та Луганська», – емоційно написав у соцмережі «Фейсубк» активний учасник майдану, волонтер Віталій Уманець.


Як відомо, 3 серпня близько 100 протестувальників влаштували зіткнення з міліцією на концерті Ані Лорак в одному з нічних клубів Одеси. У результаті троє людей було затримано.

У понеділок начальник одеської міліції Іван Катеринчук, а також губернатор Одеської області Ігор Палиця засудили позицію Ані Лорак, яка, за їх словами, дотримується антиукраїнських поглядів, але також розкритикували дії протестувальників, які влаштували бійку під час концерту.

реклама

Коментарі  

 
+2 #37 адекватний 05.08.2014 20:25
Цитую Алиса:
Меня ЧП с вазоном тоже злит и помнится и не простится, но это была война виноватый уже проклят и здохнет напившись тройника, но устроив балаган и потеряв власть и порядок все жертвы будут напрасными, а это недопустимо а ОДА это памятник как у нас в Черкассы есть дома по которым из танков стреляли и следы до сих времен сохранились руку к дому прикладываеш и видишь то время ВОВ, так и с ОДА возле нее дух свободы и стах бегушего тирана (развеевается и скоро исчезнет), так вот господа хорошие мир и контроль за властью но главное поддержка и любовь и только тогда можно заставмть власть тоже любить город и его житилей

Це не контроль а бардак, і це не влада а ганьба Украіни, яка створила найгіршу ситуацію в краіні за всі роки незалежності. Що стало краще??? Тільки факти а не тупі лозунги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #36 федор принципиальный 05.08.2014 16:17
....,молодые ребята погибают в то время,когда эта ...... таким образом кладет себе бабки в карман,можно было понять,если бы собранные деньги она передала бы на поддержание АТО,к тому же подобным"патриотам" запретить выступать,наши черкасские клоуны тоже накануне похорон ГерояМомота устроили в районе Мытницы фейерверк,не штрафовать их,а за шкирку и на Донбасс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #35 Эвген 05.08.2014 14:56
Цитую Шпак:
Цитую Эвген:
Направьте энергию на то, чтобы убрать братьев Олийныков с прокуратури и налоговой, пройтись по берегу Днепра, где "домики" всех "героев", к Бурскому и Сытнику, которые миллионами деньги отмывали на строительстве обласной больницы, Шевченковских хаток, пройдитесь по врачам, которые меньше, чем за 200 грн. к вам и не подойдут, спросите у Пустовара, почему не поубирал старую гвардию, которая Майдан зачищала. Кишка тонка. Ото так, только поорать и все.

Женя, вперед, надихніть власним прикладом! Чи "кишка тонка і только поорать"?

Протестувати в Черкасах з приводу виступу Лорак у Одесі - це для мене не подія. А для Вас так, я так розумію. Хоча дивлячись на "прєдводітеля дворян", який привів людей під УМВС - це все, на що він спроможний, бо таке субтильне створіння чоловічої статі не може займатись чимсь серйозним. Хоч би вже прийшов на концерт Лорак в Черкасах та й там повиступав, позривав концерт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #34 Шпак 05.08.2014 14:38
Цитую Эвген:
А що вони своє роблять? В нас в області щось сталося, може Ані Лорак виступала? Це проблеми Одеси, а Черкасах свої проблеми. До речі, вона в квітні тут виступала, чого Правий сектор не чинив опір її виступу?

Самовари вона отримала 31 травня, мабуть тому. Про те, що вони "своє" роблять -знаю, що готують людей до армії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #33 Эвген 05.08.2014 14:23
Вони своє роблять,а вам ніхто не заважає робити по інакшому,збирай те людей,хоч в Одесу,Хоч в Царське Село,вперед.Одне одному не заважає.
А що вони своє роблять? В нас в області щось сталося, може Ані Лорак виступала? Це проблеми Одеси, а Черкасах свої проблеми. До речі, вона в квітні тут виступала, чого Правий сектор не чинив опір її виступу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #32 пр пру риги 05.08.2014 13:34
Цитую Эвген:
Тут посылаются на события в Одессе. В связи с этим собираются под обласным управлением милиции. В чем логика. Едьте в Одессу, под Одесское управление милиции. Направьте энергию на то, чтобы убрать братьев Олийныков с прокуратури и налоговой, пройтись по берегу Днепра, где "домики" всех "героев" Черкащины (http://pro-vincia.com.ua/ekologya/13771-buldozeru-na-zamtku-rukotvorna-venecya-pd-cherkasami.html), к Бурскому и Сытнику, которые миллионами деньги отмывали на строительстве обласной больницы, Шевченковских хаток, пройдитесь по врачам, которые меньше, чем за 200 грн. к вам и не подойдут, спросите у Пустовара, почему не поубирал старую гвардию, которая Майдан зачищала. А то воздух пустой гоняете и все. Станьте под Царским селом и сделайте так.

Вони своє роблять,а вам ніхто не заважає робити по інакшому,збирай те людей,хоч в Одесу,Хоч в Царське Село,вперед.Одне одному не заважає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #31 пр пру риги 05.08.2014 13:31
Цитую Алиса:
Меня ЧП с вазоном тоже злит и помнится и не простится, но это была война виноватый уже проклят и зд..хнет напившись тройника, но устроив балаган и потеряв власть и порядок все жертвы будут напрасными, а это недопустимо а ОДА это памятник как у нас в Черкассы есть дома по которым из танков стреляли и следы до сих времен сохранились руку к дому прикладываеш и видишь то время ВОВ, так и с ОДА возле нее дух свободы и стах бегушего тирана (развеевается и скоро исчезнет), так вот господа хорошие мир и контроль за властью но главное поддержка и любовь и только тогда можно заставмть власть тоже любить город и его житилей

Ви,Аліса,певно з країни Чудес ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #30 Алиса 05.08.2014 13:13
Меня ЧП с вазоном тоже злит и помнится и не простится, но это была война виноватый уже проклят и здохнет напившись тройника, но устроив балаган и потеряв власть и порядок все жертвы будут напрасными, а это недопустимо а ОДА это памятник как у нас в Черкассы есть дома по которым из танков стреляли и следы до сих времен сохранились руку к дому прикладываеш и видишь то время ВОВ, так и с ОДА возле нее дух свободы и стах бегушего тирана (развеевается и скоро исчезнет), так вот господа хорошие мир и контроль за властью но главное поддержка и любовь и только тогда можно заставмть власть тоже любить город и его житилей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 Шпак 05.08.2014 12:58
Цитую Гість:
До речі, ніхто не відповів за розтрощену будівлю ОДА !!! але наша міліція зараз боїться цією справою займатися :( тому що в нас зараз діє охлокра́тія :(

Закон почитайте, перш ніж використовувати термін "охлократія": http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/743-18
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Шпак 05.08.2014 12:46
Цитую Эвген:
Направьте энергию на то, чтобы убрать братьев Олийныков с прокуратури и налоговой, пройтись по берегу Днепра, где "домики" всех "героев", к Бурскому и Сытнику, которые миллионами деньги отмывали на строительстве обласной больницы, Шевченковских хаток, пройдитесь по врачам, которые меньше, чем за 200 грн. к вам и не подойдут, спросите у Пустовара, почему не поубирал старую гвардию, которая Майдан зачищала. Кишка тонка. Ото так, только поорать и все.

Женя, вперед, надихніть власним прикладом! Чи "кишка тонка і только поорать"?