Сьогодні під стінами УМВС України в Черкаській області представники Правого сектору провели попереджувальну акцію, щоб черкаські правоохоронці не повторили дії одеських колег, які застосували силу до протестувальників перед концертом Ані Лорак 3 серпня.


– Одеська міліція використала старі методи, які не мають бути в наші країні після революції. Ми не повинні бачити агресивних працівників міліції, які з кийками нападають на мирне населення, замість того, щоб захищати країну на Сході, де дійсно гарячі точки і де треба забезпечити мир, – зауважив у коментарі «Прочерку» керівник Правого сектору в Черкаській області Андрій Черевань. – Тому сьогодні ми організували акцію-застереження в Черкасах. Якщо Ані Лорак приїде в Черкаси, ми знову проведемо попереджувальну акцію. Покажемо, що населення не зовсім задоволене тим, що вона висловлювала завжди антиукраїнську позицію, була на всіх корпоративах Януковича, виказувала свою прихильність до минулого устрою.


 Варто зауважити, що начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар вийшов до мітингувальників ще до початку акції і чекав на їхнє звернення. 

 

Коли Андрій Черевань зачитав і передав Владиславу Володимировичу петицію, головний міліціонер області запевнив, що в Черкасах такої ситуації не буде.

– У нас відбулася фільтрація працівників громадського блоку. Практично 100% працівників громадського блоку, які були задіяні під час масових акцій протесту, беруть участь в АТО, – сказав Владислав Володимирович.

реклама

Коментарі  

 
+10 #19 визор 06.08.2014 10:08
Кто такой правый сектор!!! Не пора ли их разогнать уже в зону Ато всех. Ходят и воду мутят только...бездельники, не мешайте работать . Страну нужно восстанавливать !!!!!!!!!!!!!!! ! А Черевань хорошо пристроился, мой бывший студент, видать так работу и не нашел :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Фугас 06.08.2014 09:07
Зы... Первой фоткой все сказано. Пан милиционер смотрит на секторального как на маленькое теплое пиво в жаркую погоду :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 Уманский Еврей 06.08.2014 03:27
Посмотрите на этих людей из правого сектора. И они хотят в Европу? Убожество! Правый сектор должен быть запрещён!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 333 05.08.2014 22:15
Цитую Тігіпко Риг:
ЛЮДИ,БЛЮЗНІРСТВ О РИГАЛИКА ТІГІПКА,ТІЛЬКИ МЕНЕ НЕРВУЄ??? А НЕ ПРИЙШОВ ЛІ ЧАС ЦЕЙ ГУДОК ПРИТУШИТИ.ПІР"Я ПІДНЯЛО,ПОКРАЩУ ВАЧ-РОЗВИВАЛЬЩІК,ПЕ НСІЙНИЙ ВІК ПІДНЯВ,НАЛОГИ УДВОЇВ,БІЗНЕС ПОХОВАВ,ТЕПЕР ЗА НАРОДОМ ТУЖИТЬ,МУРУ ХОЧЕ БЕЗ ПЕРЕМОГИ,ЯКОСЬ ТАК,НА ДИ*ІЛКА АГІТЕЙШЕН,ЗНАЄ СВІЙ ЕЛЄКТОРАТ,ГЕТЬ ПОТВОРУ З УКРАЇНИ,ПРОКУРА ТУРА,ПРОГЛЯНЬТЕ КА ЙОГО БІЗНЕСА,ТАМ СПРАВ НА ДЕСЯТЬ ВИСТАЧИТЬ..НЕ ДАЙТЕ ЛЮДЕЙ ОБДУРИТИ,ТУПЕНЬ КИХ ЩЕ ПРОЦЕНТІВ ТРИ Є.

мало того что на полуиврите и полусуржике пишет так ещё и капсом
твой тигипка как и правый сектор уже некому не нужны...это история
хочешь их пропиарить - вкладывай бабки, а не глупые посты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #15 адекватний 05.08.2014 20:20
Ось і вся держава, декілька волоцюг та ледарів назвалися ..... і погрожує начальнику міліціі. Негайна на екскурсію до европи ......... . Хай ці нероби викличуть начальника поліціі будьякого міста европейського та поставлять вимоги. Европа так европа, негайно всих цих бродяг на екскурсію в европейську димократію. Готовий пожертвувати кошти на іх акціі наприклад в німеччині. P.s. на ліки і адвокатів потім скидатись не буду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 Эвген 05.08.2014 16:30
Цитую Тігіпко Риг:
Цитую Эвген:
Тігіпко Риг, сепараторні - то має відношення до молочної галузі, а Ви, вочевидь, мали на увазі сепаратистські. Це раз. Напишіть заяву та принесіть листівку, яку розносять базаром, бо "одна баба казала" - це ще не привід порушувати кримінальну справу. Це два. Сепаратистські питання - це компетенція СБУ. Це три.

http://provce.ck.ua/u-cherkasah-na-tsentralnomu-rynku-poshyryuvaly-separatystski-lystivky/

Молодці, так і треба. А в чому проблема? Чи вчора заяву подали, а сьогодні вже й вирок суду має бути?!! Взагалі це все не має відношення до теми, піднятої в статті. Але людина, яка не знає різниці між сепараторним і сепаратистським , звичайно в тонкощах не розбирається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #13 Тігіпко Риг 05.08.2014 15:45
Цитую Эвген:
Тігіпко Риг, сепараторні - то має відношення до молочної галузі, а Ви, вочевидь, мали на увазі сепаратистські. Це раз. Напишіть заяву та принесіть листівку, яку розносять базаром, бо "одна баба казала" - це ще не привід порушувати кримінальну справу. Це два. Сепаратистські питання - це компетенція СБУ. Це три.

http://provce.ck.ua/u-cherkasah-na-tsentralnomu-rynku-poshyryuvaly-separatystski-lystivky/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Микола 05.08.2014 15:07
Працює,аж гай шумить,а на Центральному Ринку,вже сеператорні листівки розносять,а доблесні працюють.Що базар не має міліцію на теріторії?Має?Де затримані?Чи то їх мнєніє,їм можно? Гнидник був,гнидник і лишився.

Я ж про що й кажу, максимум на що ми здатні - це написатьи щось в інтернеті, коголсь обгадити і все. А чому в міліцію не зателефонували та разом із іншими не затримали цих товаришів та не привили до міліціонерів, а от якби вони відпустили цих .... ото тоді вже треба йти до них та вимагати пояснення, а то ми звикли, тільки в інеті щось писати, а як справа до діла доходить то язики в одне місце позасовували і тихо нишком наша хата скраю я додому до компа обс...рати всіх кого тільки можна, а якщо брати по суті - то дійсно мілція вона ж не всевидяча, ви проходили побачили, міліції в цей час там не було, і як вони повинні були здогадатися про те, що хтось десь щось роздає ОТО мені цікаво
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #11 Злюка 05.08.2014 14:47
Пустовар красавчик :D , оте недорозуміння що біля нього й слова не варте :lol:
І взагалі, "Правий сектор" набридли ваші дитячі пустощі, або робіть щось толкове, або не позортесь зачитуванням тексту з шпаргалочки,
гидко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Эвген 05.08.2014 14:46
Тігіпко Риг, сепараторні - то має відношення до молочної галузі, а Ви, вочевидь, мали на увазі сепаратистські. Це раз. Напишіть заяву та принесіть листівку, яку розносять базаром, бо "одна баба казала" - це ще не привід порушувати кримінальну справу. Це два. Сепаратистські питання - це компетенція СБУ. Це три.