Володимир Халай як керівник ДП "Електромонтаж-424", що обслуговує ліфтове господарство мікрорайону "Митниця", публічно звернувся до міського голови міста Черкаси Сергія Одарича. Халай турбується, що через таке ставлення до підприємства, яке є нині, ліфти можуть зупинитися, бо їх не буде кому обслуговувати.


«Суть даного листа в тому, що я роз’яснив умови договору, по яким працює підприємство. А однією з них є обов’язок зупинити ліфти внаслідок систематичного невиконання своїх зобов’язань СУБ Митниця. Логічно, оскільки за час простою ліфта СУБ не сплачує нам кошти. Відповідно, якщо СУБ не хоче платити, для неї краще щоб ліфти стояли. Виходить так? Чому звертаюсь до Вас, я вже тривалий час веду спілкування з Работенком І.П., правда як об стінку горохом – грошей немає, а от тільки питання куди вони діваються, куди діваються ті кошти, які люди за обслуговування ліфтів платять. Виясніть, будь ласка», – звертається до міського голови керівник підприємства.


«Сьогодні від Работенка отримав цікавого листа, з обіцянками, точніше він поставив підприємство перед фактом, що договір він і надалі продовжує систематично порушувати. А співробітникам підприємства тепер обслуговувати ліфти пальцями? Навіщо ж міняти запчастини. Да ж? А от неформально Работенко І.П. пояснив, що вказівка поступила від самого-самого!!! Так от, Шановний Сергію Олеговичу, жителі Митниці також Ваші виборці. Якщо ж це все наклеп, то подумайте кому Ви продовжили контракт, керівнику який систематично порушує умови договорів, породжує хронічну заборгованість комунального підприємства перед підрядниками та ще й прикривається самим-самим! Ви знімаєте відео, пишете брошурки, складаєте різні плани по підготовці до НС. А непрацюючі ліфти на мікрорайоні це не НС? Так от попрацюйте і в цьому напрямку і проконтролюйте роботу керівника СУБ Митниця, саме Ви забезпечили його даною посадою, а місто таким «керівником», – емоційно зазначив Володимир Халай.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Гость 09.10.2014 23:02
Треба запустити ліфт на Гагаріна 35,а не писати листи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Мамонт 06.08.2014 19:38
Халаю не треба було зариватися з Одаричем. Фактично Одік обрізав йому крила.
Халай сидить на бюджеті і на договорах з комунальними підприємствами. Бюджети зараз нічого не платять. Та й і комунальні підприємства також. Тому або в коаліцію до Одарича на колінах приповзти, або банкрут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Мир 06.08.2014 18:42
Депутату мало б бути соромно сидіти на бюджетних грошах і вимагати проплат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Аркадій 06.08.2014 17:37
Поясніть мені, якщо я чогось не розумію.
Є дві фірми в Черкасах, які займаються ремонтом ліфтів - Черкасиліфт і фірма оцього Халая.
Черкасиліфт обслуговує все місто, а Халай тільки Митницю. Я правильно зрозумів?
Але чомусь в усьому місті ліфти не стоять і Черкасиліфт не шле злобних листів Одаричу а фірма депутата - шле.
Чому хтось може працювати без грошей з бюджету, а хтось не може? Виходить що фірма депутат займається банальним здирництвом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Тігіпко РИГ 06.08.2014 17:14
Цитую Скала:
Війна в країні. Гроші мають йти на госпіталя, сімї загиблих, утримання міста, придбання бронежилетів. А комерсант Халай хоче грошей. міг би і зачекати. Продай машину, візьми кредит в банку, відремонтуй ліфти і тоді вимагай оплати. Але нехай живі гроші підцть на армію. Нам потрібно перемогти цю російську гідру, а потім розмовлятимемо за ліфти.
Тому радив би Халаю зайнятися не вибиванням грошей, а тим, чим саме він допоможе людям. Ще раз кажу: він людина не бідна, ще й і депутат. Тому відремонтуй за власні, а потім після АТО вибивай гроші.

100% підтримую
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Скала 06.08.2014 16:36
Війна в країні. Гроші мають йти на госпіталя, сімї загиблих, утримання міста, придбання бронежилетів. А комерсант Халай хоче грошей. міг би і зачекати. Продай машину, візьми кредит в банку, відремонтуй ліфти і тоді вимагай оплати. Але нехай живі гроші підцть на армію. Нам потрібно перемогти цю російську гідру, а потім розмовлятимемо за ліфти.
Тому радив би Халаю зайнятися не вибиванням грошей, а тим, чим саме він допоможе людям. Ще раз кажу: він людина не бідна, ще й і депутат. Тому відремонтуй за власні, а потім після АТО вибивай гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 свідок 06.08.2014 16:19
Цитую Ключич Вася:
Халай працює в неконкурентному середовищі. Тільки одна фірма- фірма халая ремонтує ліфти. Треба віддати частину іншим. Київським, вінницьким фірмам. І зразу ж і умови платежів зміняться і ціна впаде. Ви прочитайте уважно листи.... Він "тупо" вибиває бабло згідно договорів.... А на вулиці не ті часи і нета платіжоспроможн ість населення.. КРИЗА. А Халай пише під діктовку Мирзи... Бо далі хочуть дерибанить бюджет...

Ви погано знаєте ринок даних послуг в Черкасах. Подивіться як працює Черкасиліфт: з такими ж порушеннями умов договорів, з такими ж відстрочками платежів, але ж ПРАЦЮЄ. Сороколєт кричить, тупцяє ногами, закидає погрозами ,але ліфти прцюють. криза...криза в мізках деяких керівників-піарщиків страшніша ніж в гаманцях мешканців. А який персонал у Халая не кваліфікований, а матеріальна база яка? ...як можна таким довіряти безпеку мешканців?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 СЕЛЯНИН 06.08.2014 15:57
Живу в негазифицирован ном селе Плачу 20% ндс в госбюджет из которого платят Газпрому за потребленный газ Нардеп Зубик готовил такой бюджет с планово-убыточным НАК Нафтогаз в 18 млрд гривень При принятии такого Олийнык рахував задранные вверх рученки не в зале заседаний ВРУ СПОГЛЯДАЮ НА САБАЧАЧУ ХАТЫНКУ и сберкнижку с пятью савецкими рублями Пенсия как у всех
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 свідок 06.08.2014 15:56
щоб не опинитись в ролі "изгоя", Работенку не потрібно було підтримувати бредні мера в не далекому 2009 році, коли "реорганізовувал и" РЕУ в СУБи. Адже Дзюба ще тоді називав директорів новостворених СУБів "камикадзе". А ще, просто потрібно бути порядними людьми... Це стосується всіх сторін конфліктної ситуації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Ключич Вася 06.08.2014 15:36
Цитую беня:
молодець Халай!!!Підтрим ую повністю.на Митниці ліфти ніхто не ремонтує,ні поточно, ні капітально. Ганьба Одару!

Квартири приватизували. А східці і ліфти забули..... Чому цих проблем нема в коперативних будинках і в ОСББ.... І чому (якщо я живу в пиватному секторі) повинні витрачати бюджетні кошти на ремонт чиїхось ліфтів.... САМІ РЕМОНТУЙТЕ.