ТРК «ВІККА» повідомляє про скандал навколо смілянського мера Решетняка. Його звинувачують у тому, що він захопив гуманітарну допомогу, яку зібрали сміляни для АТО, і піарився на ній.

Під час скандалу меру згадали все: і те, що він як член Партії регіонів підтримував владу Януковича, і те, що після перемоги Майдану два місяці не був на робочому місці.

На допомогу військовим представник Правого сектора Олег Тараненко, як і решта активістів, віддавав останню копійку. Про милосердя смілян написала місцева газета. Яким же був подив чоловіка, коли на першій шпальті, із закупленим солдатам обмундируванням, побачив міського голову Сміли», – інформує видання.


– Велика фотографія мера. І розписано, який він герой і як він особисто купив ці всі рації. І сам доправив. Словом, окрім нього, ніхто армії не допомагає, – говорить Олег.

«Пропіарений на темі війни Решетняк палець об палець не вдарив, аби допомогти солдатам», – обурюються люди. – «У часи революції Гідності мер-регіонал відсиджувався у столиці. А на загал з’явився лише тепер – героєм із газетної шпальти».

– Із 22 лютого його не було по 10 травня. Якби він був присутнім у залі, де були тисячі людей, його б розірвали на шматки! – каже жителька Сміли.

«На підмогу учасникам АТО пенсіонери віддавали останню гривню. Як тепер пояснити бабусям, чому на їхніх пожертвах піариться мер, – активісти і гадки не мають. Укотре читають оскандалену статтю – і вкотре не стримують емоцій», – повідомляє «ВІККА». – «Намагалися журналісти телеканалу зв’язатися із винуватцем скандалу, але це виявилося неможливим: ні того дня, ні наступного на зв'язок із журналістами винуватець скандалу не виходить. Обурений люд вирішує брати в облогу Решетняка на найближчій сесії міськради. Між собою перемовляються: зробити це буде проблематично. Вадим Решетняк, кажуть сміляни, у місті, яким керує, з’являється у кращому випадку раз на два місяці».

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 адекватний 07.08.2014 19:09
Що неподобаіться, шановні? Сміляни його вибрали, значить це іх мер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Лего 07.08.2014 18:43
Дружок Тулуба - изгнать!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Сашко 07.08.2014 18:30
а чому не згадують редактора газети.
Чи він безвинний. "Просто" роздрукував, немає інших важливих новин?
Інформація повинна бути достовірна - це не лише імідж газети, сьогодгі це сучасна зброя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 стабилизец 07.08.2014 17:53
И для чего сыр-бор. Все равно поймут и пгостят, да еще и поблагодарят, что не распродал гуманитарку как американские сухпайки. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Сігізмунд 07.08.2014 16:16
Цитую регионал:
слыш вадик, вот токо шо заметил - а че название на вывеске замазаное? Гадом буду не ездил вадик никуда. Где то снялся недалеко... Да и погранцы вроде староваты немного. Вадя а ты с регионов так и не вышел,а?

Доречі, саме так На табличці дійсно заритушована назва..))))))))))))))) )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Макс 07.08.2014 16:14
Та зразу ж зрозуміло, піариться)))))) )))) Тільки от з мером все зрозуміло, а чи не піариться представник Правого сектора Олег Тараненко????????????!!!!!!!!!!!!
Щодо Правого сектору, то взагалі сумніви стосовно цієї організації... Всі нормальні хловці вже пішли на фронт, або пійшли працювати, а ці, що заявляють, приходять пікетують - то лише пропіаритися хочуть бездарі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 регионал 07.08.2014 15:55
слыш вадик, вот токо шо заметил - а че название на вывеске замазаное? Гадом буду не ездил вадик никуда. Где то снялся недалеко... Да и погранцы вроде староваты немного. Вадя а ты с регионов так и не вышел,а?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Порох 07.08.2014 15:53
А как это еще товарищ КОВАЛЕНКО (Заступник ТУЛУБА) не где не выплыл, все сошло с рук, м...к он еще тот............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 мєр 07.08.2014 15:50
вадя - прохиндей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Сігізмунд 07.08.2014 15:37
О, тепер впізнаю мера Сміли!!! а то він зовсім десь пропав, а тепере видно "ПРАЦЮЄ"))))))))
що до наглості і Тупості МЕРА, то це далеко не перва і не остання витівка, перед виборами ще зашевелиться!!! !
Проблема його в тому що окружив він себе своєю командою в котрій всі ще дурніші ніж він сам!!!! тому так і виходить!!!! куди не плюнь скрізь його люди, і рвуть на шматки все що під руку попало....
Тому "Шановний" МЕР, залиште Смілу в покої, доки вона вас не залишить, адже війна скінчиться, і дасть Бог хлопці повернуться живими здоровими тоді і відповісте за все, бо від Правоохоронних органів результату не має.......