У ці хвилини в центрі Черкас на перехресті вулиці Смілянської та бульвару Щевченка не працюють світлофори.

Пішоходи та водії пропускають одне одного.



Регулювальників на місці немає.


В оперативній службі «15-05» «Прочерку» повідомили, що про ситуацію вже знають і сповістили відповідні служби.


Коли полагодять світлофори, невідомо.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Орест 08.08.2014 16:13
А навіщо взагали свитлофор на Шевченко-Чехова? А якого о після 23 працюють свитлофори по мисту? Да на головних перехрестях потрибно залишитирегулюв ання, але вночи щоб дойхать з Воровського да 700річчя треба перетнути 14 свилофорив притому що вночи авто по мисту майже видсутні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 черкащанин2000 08.08.2014 13:57
Цитую Хмер:
Цитую Черкащанка 1:
Люди невже ви не розумієте що це все робиться для того щоб показати який Одарич поганий Мер міста.Я не захищаю Одарича я категорично проти нього і його дій але ж ті хто це робить СХАМЕНІТЬСЯ. Люди ж не винуваті.Вас уже давно потрібно відправити в зону АТО щоб у вас охота пропала до таких дій.

Навіщо ще щось робити, аби показати, що Одарич поганий иер? І так це очевидно. Гарячої води не має, ліфти не працюють, дороги не ремонтуються, вже і світлофори не працюють. При "поганому" Білоусову такого не було

Хмер мабуть живе не в Черкасах. В будинку на вулиці Конєва гаряча вода є (сьогодні вранці перевіряв), ліфт працює (на роботу спускався саме ним), дороги ремонтують (на Корольова/Сумгаїтській об'їзджав яму, тепер вона десь зникла)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 черкащанин2000 08.08.2014 13:53
Цитую Хмер:
Цитую Черкащанка 1:
Люди невже ви не розумієте що це все робиться для того щоб показати який Одарич поганий Мер міста.Я не захищаю Одарича я категорично проти нього і його дій але ж ті хто це робить СХАМЕНІТЬСЯ. Люди ж не винуваті.Вас уже давно потрібно відправити в зону АТО щоб у вас охота пропала до таких дій.

Навіщо ще щось робити, аби показати, що Одарич поганий иер? І так це очевидно. Гарячої води не має, ліфти не працюють, дороги не ремонтуються, вже і світлофори не працюють. При "поганому" Білоусову такого не було

І спека на вулиці: це теж вина Одарича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Хмер 08.08.2014 12:56
Цитую Черкащанка 1:
Люди невже ви не розумієте що це все робиться для того щоб показати який Одарич поганий Мер міста.Я не захищаю Одарича я категорично проти нього і його дій але ж ті хто це робить СХАМЕНІТЬСЯ. Люди ж не винуваті.Вас уже давно потрібно відправити в зону АТО щоб у вас охота пропала до таких дій.

Навіщо ще щось робити, аби показати, що Одарич поганий иер? І так це очевидно. Гарячої води не має, ліфти не працюють, дороги не ремонтуються, вже і світлофори не працюють. При "поганому" Білоусову такого не було
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Черкащанка 1 08.08.2014 12:05
Люди невже ви не розумієте що це все робиться для того щоб показати який Одарич поганий Мер міста.Я не захищаю Одарича я категорично проти нього і його дій але ж ті хто це робить СХАМЕНІТЬСЯ. Люди ж не винуваті.Вас уже давно потрібно відправити в зону АТО щоб у вас охота пропала до таких дій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Лікар 08.08.2014 12:05
Побережіть нерви, це "Надзвичайне" явище в Черкасах трапляється щомісяця протягом багатьох років... служби хронічно хворі :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Вухо 08.08.2014 11:54
Дайош анархію!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 валерий 08.08.2014 11:24
а это знаменитые светофоры по 300 тыс гривен за штуку.которые своими мозолистыми руками укр..л одарыч.а ему все ни по чем - живу в Мошнах- прописан в Киеве. за ухо и в Днепр
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Дайишник 08.08.2014 11:02
В Петра вже влылы пляшку пыва Вже оклыгуе Зараз оклыгае и з палычкою почне РЕГУЛЮВАТЫ Относитесь с пониманием к произошедшему ОБЬЕДНУЙТЭСЬ Сам с покы ПОПРЫСИДАЮ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 3 08.08.2014 10:48
Великого ж розуму треба щоб поставить регулювальника!