реклама
Будівельна компанія надія

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко сьогодні відвідав завод з виробництва металоконструкцій «Разек Черкаси» та зустрівся з генеральним директором групи компаній «Разек» у Східній Європі Марком Сандре.

Мета зустрічі – продовження курсу обласної державної адміністрації із залучення інвестицій, створення нових робочих місць та підтримки бізнесу.

Основним напрямком діяльності групи компаній «Разек» є виробництво і продаж устаткування для оснащення торгових точок, а також виробництво офісних перегородок.

Нині на підприємстві працює 130 черкащан, з середньою заробітною платою – близько 4 000 грн. Проте наступного року, навіть попри загальноукраїнську кризу, підприємство має намір розширюватися, тож і працюватиме там вже близько вже 200 осіб.

– Перше враження про «Разек» – це європейське підприємство з європейськими технологіями: чисто, дотримані екологічні стандарти, – оглянувши виробництво, сказав голова облдержадміністрації. – Нам такі підприємства потрібні: це і податки, і робочі місця, і гідна заробітна плата!

За словами Марка Сандре, раніше підприємство працювало переважно на експорт до Росії. Однак у світлі останніх подій, генеральний директор компаній у Східній Єропі заявляє, що виробництво переорієнтовуватиметься більше на Західну Європу та ОАЕ.

Натомість однією з найголовніших проблем у роботі на Черкащині підприємець називає перевірки контролюючих органів та податкової міліції…

– За ініціативи Президента України зараз відбувається зменшення кількості контролюючих органів. А щодо місцевого рівня, то я, звертаючись до контролюючих органів, завжди кажу: такі підприємства, які регулярно сплачують податки та легально виплачують заробітну плату, до них не треба йти і не треба зайвий раз перевіряти, – зазначив у ході спілкування Юрій Ткаченко. – Тому зараз я сказав Марку Сандре, що у разі якихось незрозумілих перевірок він може звертатися особисто до мене. Будуть перешкоди у роботі – я особисто ліквідовуватиму їх.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 Нестор Іванович 08.08.2014 11:50
Будуть перешкоди у роботі – я особисто ліквідовуватиму їх...

Як на мене нібито дерслужбовцям заборонено сприяти фізичним і юридичним особам у здійсненні ними підприємницької діяльності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 незнайка 08.08.2014 11:41
Ни японского посла ни Вадатурского в наличии лавашная бочка в водоохранной зоне
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ