Корупція в нашій державі процвітає, навіть у воєнний час під час проведення АТО на східних рубежах, проводяться непрозорі тендери по закупівлі військової амуніції, мільйони бюджетних коштів осідають в кишенях можновладців та в підконтрольних їм компаніях.

Згідно з рейтингом Transparency International, Україна посідає за індексом сприйняття корупції 144 місце разом із Бангладешом та  Камеруном.

І на центральному, і на місцевому рівнях продовжується зловживання чинної влади, яка не в змозі не тільки подолати, а й стримати ріст поширення корупції. Партія розвитку України займається і буде займатись моніторингом дій влади щодо розкриття корупційних схем, усі результати будуть донесені до громадськості.

–Для подолання корупції в Україні ми можемо взяти до уваги сінгапурські методи боротьби з корупцією, а саме: створення автономного Бюро з розслідування випадків корупції, в яке громадяни можуть звертатися зі скаргами на чиновників і вимагати відшкодування збитків; підвищення незалежності суду; введення економічних санкцій для юридичних осіб за давання хабара; дерегулювання економіки, – запропонував керівник молодіжного крила Черкаської регіональної організації Партії розвитку України Сергій Когут.

– Тотальна корупція, яка просочилася в усі сфери суспільних відносин, є однією з фундаментальних причин кризи української державності. Її вже не вдається приховати ні від громадян, ні від міжнародної громадськості. Тільки пильний і ретельний контроль української громадськості при прозорості дій усіх гілок влади дозволить поетапно позбавлятися від цього пагубного явища. Корупція – головна перешкода на шляху всіх реформ. Наше завдання – вивести цю проблему в публічну площину, оприлюднити прізвища всіх корумпованих чиновників і зробити все можливе для залучення їх до відповідальності, – заявив депутат Черкаської міської ради Володимир Гудзенко.

Черкаська організація Партії розвитку України в межах проекту по запобіганню проявів корупції, започаткувала проект «Безкоштовної юридичної допомоги» для жителів Черкас та області.

Якщо Ви стикнулися з діями, які мають корупційні ознаки, ви маєте можливість звернутись за юридичною консультацією в Контактний центр за безкоштовним телефоном 0-800-212-212.

матеріал надано прес-службою ЧО ПРУ

реклама

Коментарі  

 
-4 #28 нет слов 10.08.2014 08:44
У меня нет слов,какая наглость,так маниакально цепляться за власть.Поройтесь там еще в восточных культурах,сдела йте себе харакири,ваша партия это заслужила,расчл енение на две,три и больше,регионал овского контингента,в партии, ничего не меняет.Вы такое горе принесли в Украину,вам нет прощения.Вас презирают,ненав идят,каждый третий мечтает увидеть ваше физическое уничтожение.Сколько бы Кремль не кинул денег на ваши выборы,люди вас погонят метлой и не только.Уйдите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #27 Ла Ла Ла Ла Ригам 09.08.2014 23:10
Цитую Володимир:
Корупція винна у всьому, що є поганого в Україні: якщо не вистачає грошей, якщо не вдається підписати угоду, якщо зійшов сніг і дороги усі в ямах, якщо перемогли на майдані а обрали не тих... а може варто прислухатись в кінці кінців і до іншої думки.... не може бути що лише я правий а всі інші ні.... Розвиток молаода та амбітна команда а може вони зможуть????

Що ,нові люди,молоді та рєзві..??То Льовочкіна частина ригів з ПР.Ахмєтко той ще хитріший,свої "яйця" ригів в дві корзини розклав,і в ПР лишив і в ПРУ перевів.ПР та ПРУ,тіж яйця ,тільки в профіль! Дурні скінчились,прща вайте риги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 Люди 09.08.2014 21:42
Цитую Володимир:
Корупція винна у всьому, що є поганого в Україні: якщо не вистачає грошей, якщо не вдається підписати угоду, якщо зійшов сніг і дороги усі в ямах, якщо перемогли на майдані а обрали не тих... а може варто прислухатись в кінці кінців і до іншої думки.... не може бути що лише я правий а всі інші ні.... Розвиток молаода та амбітна команда а може вони зможуть????

Хворієш???Брешеш? Яка молода? Там всі риги з ПР перейшли!!!Що ти лапшу тут вішаєш?Кого дурити надумав?Зараз аполітичних нема,склад ПРУ відомий всім,РИГИ!старі ,перевірені РИГИ,і не замилюй людям очі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 Люди 09.08.2014 21:28
Вони всі були в команді Януковича.Вони давали голоси і сиділи в його партії.Вони разом з ним грабували Україну,руйнува ли армію,наводнюва ли агентами ФСБ.Їх руками здано Крим,і підпаленний Донбас.Вони ,їх шефи,і комуняки покликали і дали можливість Путлєру прийти на нашу землю і вбивати українських громадян.Всі смерті,вся кров на їх руках і їх совісті,кожна труна,кожен пораненний,коже н солдат,який вже не буде таким як був.Наші хлопці подорослішали,і нація стала доросла.Яке право вони мають щось пропонувати,у них був час і можливість,що вони зробили всі побачили.Вбивцям нема місця в нашій країні.Вони всі ,без винятку мають бути покаранні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #24 Тася 09.08.2014 17:11
[quote name="А це цікаво"]"Партия развития Украины"провела учредительную конференцию в Николаеве и поделилась с журналистами своей миссией - помогать тем, кто пострадал от армии.В партии считают, что украинским военным должно помогать государство, а не они. Кроме этого в "Партии развития Украины" не считают, что в Автономной республике Крым произошел факт аннексии, а действия Вооруженных сил Украины на Донбассе считают "карательной операцией".Председатель исполкома партии, непосредственно относящейся к Сергею Левочкину, Сергей Ларин не считает Российскую Федерацию источником проблемы на Донбассе и в Крыму. /quote]
Цього всього вистачить для суда,нацзрада явна -і робота на окупанта,і наклеп на армію,і визнання і допомога анексії Крима,на пожиттєве наговорив!Проку ратура!Альо,аль о Ярема,працюємо! !!Як це рішення партії,то і партію в суд разом з КП.Недовго прожила.Хоч і мета створення незрозуміла,на що риги розраховували?Без лоха і жизнь плоха???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 Тася 09.08.2014 12:55
Що мені подобається у Ригів,то їхні фейси..Чи де інкубатор по їх висиджуванню є,але іх мітити не треба,м...ди як на подбор,совок-совком,зате по кастам,одні -"Червоний" директор,інші ,в шрамах від 90-их ,"Червоні" піджаки.Просто як двері,кр..дуть,брешуть,вб ..вають..(ПЕРЕД ВИБОРАМИ,ОБІЦЯЮ ТЬ).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 Єрмолаєв Риг ПРУ 09.08.2014 11:42
На Шустер-Live снова появились политтехнологи пятой колоны. А. Ермолаев, покачивая ножкой, осторожненько так, прощупывая почву, заикнулся о перемирии с русскими и пророссийскими живодерами на Донбассе. Ему отлично парировал боец АТО, напомнив, чего стоило украинцам прошлое «перемирие». Однако, осадочек присутствует. Сегодня технолог Левочкина возрозждает идеи регионалов, завтра появятся корниловы-чаленки, затем люди Тигипко и так дойдем до самого Медведчука.
Подождите, скоро начнет удивлять своей «социологией» ахметовец Женя Копатько.
Сколько можно наступать на одни и те же грабли? Прикормленные старой, промосковской властью «технологи» и «социологи» не могут приглашаться в студию, как независимые эксперты. Простых людей они сбивают с толку. Тогда нужно возле каждого ставить таблички типа «работал на штаб Януковича», «помогал Симоненко», «человек Лёвочкина».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 ПРУ ПР КП ПНХ 09.08.2014 11:20
Цитую адекватний:
Цитую ПРУ ПР КП ПНХ:
ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ ПНХ !!!

Абетку з мамою вивчаєшь?? :lol:

Нєа,вектори направлення,з якої точки ХУ*.. стартують і в яку направляються :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Володимир 09.08.2014 09:38
Корупція винна у всьому, що є поганого в Україні: якщо не вистачає грошей, якщо не вдається підписати угоду, якщо зійшов сніг і дороги усі в ямах, якщо перемогли на майдані а обрали не тих... а може варто прислухатись в кінці кінців і до іншої думки.... не може бути що лише я правий а всі інші ні.... Розвиток молаода та амбітна команда а може вони зможуть????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #19 Черкащанин 09.08.2014 00:55
Прохання,забері ть ригів з інформпростору, не робіть цю дешеву,шкідливу для України ,тирарижацію їх брехні,блазнірс тва і цяцянок.Ці люди єдине що можуть зробити,то вибачитись і піти.90% мають сидіти,решта піти ..