Автомобіль «Тойота Лендкрузер-47», 2002 року випуску, яким користувався попередній губернатор Черкащини Сергій Тулуб, на сьогоднішньому аукціоні з продажу автомобілів обласної ради придбало ПАТ «Полімер».

 

– Ціну автомобіля ми вважаємо задовільною, – повідомив журналістам юрист підприємства Олег Прокопчук, який представляв «Полімер» на аукціоні.

При стартовій ціні 166 259 гривень підприємство придбало автомобіль за 190 тисяч гривень.

Усього сьогодні із 9 виставлених на продаж автомобілів вдалося продати лише 3. Крім «Тойоти», «з молотка» пішов «ГАЗ-3110», 1999 року випуску, який за стартовою ціною без усілякого конкурсу прибрала приватна особа.

Також без конкуренції на торгах за стартовою ціною 21 904 гривні приватник придбав «УАЗ-31512», 1991 року випуску.

Подальшу долю решти автомобілів, на які не знайшлося покупців, вирішуватиме обласна рада. Можливі два варіанти: або їх буде передано районам області, або переглянуто стартову ціну.

Як повідомив ліцитатор аукціону Костянтин Ковтун, після затвердження його результатів нові власники можуть сплатити визначені кошти та забрати придбані автівки.


реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Алексей 13.08.2014 09:34
Не тільки Тулуб, ще на ній Черевко та Гаман 5 років їздив, а до нього ще Льошенко, там вже пробіг напевно за 500 тисяч перевалив
Підприємство переплатило вона коштує до 150 тис.грн не більше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Штирлиц 13.08.2014 00:49
После такого ПР... цена красная
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Таксі 12.08.2014 19:03
Вартість завищена. Однозначно. До гадалки не ходи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Полімер 12.08.2014 17:26
Той хто вважає, що вартість автомобіля занижена, готовий продати його за 192 тис. грн. плюс витрати на переоформлення. Писати на .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Кромвель 12.08.2014 16:10
Такий аукціон - це лише спробу придбати подешевше автомобіль. Якби ці панове прийшли до обласної влади і запропонували купити за 160 тис. Ланд Крузер, то їм би відмовили. Кожен депутат почав вивчати ціни і вимагати купити дорожче.
Коли оголосили аукціон відбулася спроба підміни поняття. Треба брати за бари оценщика і питати, чому така низька стартова ціна і проводити альтернативу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Водій 12.08.2014 15:44
Ви що гоните? Тайота ланд крузер 2002 року коштує не менше 230 тис. грн. Відкрийте будь-який каталог, інтернет-сайт та порівняйте ціни!
Відмиванн бабла. Реальне відмивання. Чому мовчить прокуратура. Старт мав починатися з 230 тис. грн, а не 160 тис!!!!!
Самооборона, автомайдан! Не мовчить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Аудитор 12.08.2014 13:37
Машина коштує в рази дорожче. Ви цей аукіон для кого організовували? Для лохів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 незнайка 12.08.2014 12:08
Никаких передач с баланса на баланс Только продажа за реальные деньги