Як наголосив губернатор, створення координаційного центру узгоджується з громадськістю.
– Центр допомагатиме сім’ям загиблим. Центр займатиметься наданням допомоги пораненим. Ми б хотіли встановити контакт з усіма сім’ями, щоб зрозуміти проблематику, яка існує. Я запропонував розробити доручення головам РДА, щоб сім’ї учасників АТО були звільнені від сплати квартплати. Для сімей учасників АТО повинен бути безкоштовний проїзд. Це мають покривати місцеві бюджети. Сьогодні я на селекторній нараді доручив головам районів не формально підійти до працевлаштування бійців, які повертаються зі Сходу, а безпосередньо опікуватися з кожним приїжджим. До мене доходять чутки, нібито поранені, які лікуються в наших медичних закладах, змушені щось платити. Я ще раз попереджаю, якщо до мене й надалі доходитиме така інформація, я жорстко ставитиму перед керівництво лікарень питання. Бо військові повинні безкоштовно отримувати медичну допомогу, – зазначив Юрій Ткаченко.
За словами губернатора, координаційний центр необхідний і тому, що багато волонтерів допомагають армії, проте не завжди тому чи іншому підрозділу потрібна, наприклад, їжа. Одним треба харчі, а іншим – зброя. І тут потрібна координація зусиль.
До координаційного центру увійдуть звичайні громадяни, волонтери. Юрій Ткаченко пропонує на посаду керівника центру керівника громадської організації «Громадський блокпост» Оксану Циганок.
При цьому, дехто з присутніх представників громадськості виступили проти цієї кандидатури. Та Юрій Ткаченко зауважив, що питання відкрите і він готовий вислухати усіх.
Детальніше дивіться ВІДЕО з прес-конференції.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису