У Черкаській обласній раді – кадрові зміни. 7 серпня на посаду начальника відділу інформаційного забезпечення і зв’язків із засобами масової інформації призначено Світлану Пічугіну.

Світлані Пічугіній 31 рік. Вона має вищу філологічну освіту. З 2005 по 2014 рік працювала на черкаській ТРК «ВІККА». Спочатку на посаді редактора, згодом – шеф-редактора телерадіокомпанії.

Раніше відділ інформаційного забезпечення очолював Федір Пилипенко. Нині він працює у обласній раді спеціалістом цього ж відділу, інформують у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 патрон 13.08.2014 13:26
А филолог то "расейськоязычны й" :zzz :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 ВИККА 13.08.2014 13:22
Это та, от которой избавились на Викке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Библиотекарь 13.08.2014 09:51
"Хто похвалит меня лучше всех..." (из советского мультика). 27 июля в Новой Молоди Черкащины на всю полосу Пичугина завалила интервью с Михайловной. Если можно выл...зать авторучкой, то ей это удалось на все 100. Но главное - там были вирши! Не прошло и двух недель - и о, чудо! Должность! Противно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Долли 13.08.2014 08:27
Ахтунг, Коваленко клонируеся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 ГАЗЕТЯР 13.08.2014 08:13
Цитую таки ДА:
оновлення стилю,методів, способів подачі інформації діяльності влади просто на час.

ТА ЯКЕ ТАМ! ПЕРЕТИНАЛИСЯ ПО РОБОТІ З НЕЮ - НІЯКА!!!!! І ЩЕ РАЗ НІЯКА!!! СУЦІЛЬНІ РАДЯНІЗМИ В ГОЛОВІ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Дід Трохим 13.08.2014 08:06
Інтересно: та, кого нада буде висвітлювать і "раді кого, собственно", вибирала собі рупор ісключітєльно по образу і подобію? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 С@ньк@ 13.08.2014 06:53
Да уж :-? як не кадрове призначення в області, то шедевр. Куди тільки Лимаренко не тикав жонушку, то ніде не брали такого спєца і тілько Коваленко пособила.Жаль Федора Івановича...постраждав від подружжя ............ лицемірів :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Алексей 13.08.2014 01:18
"С калегами" - так підписала одне зі своїх фото у ВК філолог.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Марта 13.08.2014 01:13
Кстати, Пилипенко закончил КНУ им. Т.Шевченка, факультет журналистики, а эта что там, филологический?1 В школу не пошла работать учителем украинского языка (дети нынче такие, что могут вынести из класса). Журналист, ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Сеня 13.08.2014 01:11
31?!!!!!!!!!!!! Что ж она выглядит ....?!!!