Основні аспекти концепції створення Служби фінансових розслідувань, інші законодавчі зміни та їх практичне застосування обговорювали сьогодні на відео-селекторній нараді за участю керівників головних управлінь Міндоходів Черкаської, Запорізької, Харківської Кіровоградської та інших областей, а також за участю фахівців Державної фіскальної Служби, представників громадськості та бізнесу.
Перший заступник голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко заявив, що на сьогодні в Україні налічується близько 80 контролюючих органів, які здійснюють різноманітні перевірки представників бізнесу. Служба фінансових розслідувань, у першу чергу, має на меті зменшити тиск на бізнес. Тобто перевірки здійснюватиме лише один державний орган.
Перший заступник Голови ДФСУ підкреслив, що пріоритетними напрямами роботи відомства стануть боротьба з тіньовою економікою, відмиванням коштів, одержаних злочинним шляхом, корупцією і контроль за витратами чиновників.
Володимир Хоменко також наголосив, що кандидати для роботи у відомство проходитимуть жорсткий відбір. У той же час рівень заробітних плат співробітників СФР необхідно збільшити на 80-100% від того, що нині отримують фіскали, щоб не було бажання брати хабарі.
реклама
Коментарі
А ви пройдіться по 98 % цих "багатіїв" та позаздріть як вони перебиваються з хліба на воду. Хабарі дають за щось , а саме підпис скріплену печаткою, а вона рідненька таки одна на любу хабарницьку структуру. Решта скачуть та присідають.
"аж" 2500 грн? ню-ню, лохотрон процветает - за такую з/п половина продавцов киева работать не будет не то что госслужащий
Кагда это зарплата была помехой хабарям ? Даже увеличенная аж до 2500-3000 грн.
Стрічка RSS коментарів цього запису