На Черкащині має функціонувати сайт, що інформуватиме про корупційні явища у суспільстві, а також має бути анонімний телефон довіри, куди буде повідомлятись інформація щодо проявів цього ганебного явища. Такі пропозиції були внесені громадськістю на антикорупційному форумі зініційованому Управлінням Служби безпеки в Черкаській області.
За словами очільника обласного управління Служби безпеки Олега Котляра, громадські слухання повинні допомогти знайти механізми подолання корупції в органах державної влади, управління та контролюючих органах, а також посилити вплив громадськості на прийняття антикорупційних рішень.
За результатами громадських обговорень були внесені дієві пропозиції, які найближчим часом будуть втілені у життя. Зокрема, було запропоновано звернутися до населення регіону про визначення Черкаської області, як території без корупції з гаслом «Не давати хабарів». З цією метою буде передбачено виготовлення друкованої продукції для розповсюдження серед черкащан, де будуть зазначені телефони довіри правоохоронних органів, а також розміщення на білбордах реклами антикорупційного характеру.
Доцільним, на думку громади, буде створення інформаційного ресурсу, де всі бажаючі будуть розміщати відомі їм факти корупційного явища у суспільстві. Це дасть можливість правоохоронцям використовувати сайт у пошуках додаткових фактів про злочини. Потрібно населенню і телефон довіри, куди можуть звернутися мешканці регіону з питань пов’язаних з корупційними проявами службових осіб. Він має передбачати анонімність дзвінка.
– Подібні заходи повинні бути регулярними. Ми маємо спільно випрацьовувати механізми боротьби з корупцією, адже громадськість та журналісти інколи більше знають про хабарників і корупціонерів , - зазначив на останок Олег Вікторович.
На вимогу присутніх наступний захід запланований на кінець серпня, куди будуть запрошені медики та освітяни, інформує прес-служба СБУ області.
Коментарі
Про Владислава Пустовара нічого корупційного сказати не можу.
Факты в студию.А то языком все гаразды чесать
Сам керівник СБУ приймав участь у кришуванні Одарича протягом 4 років, коли останній знищував органи влади.
А це злочин, передбачений ст.109 та 110 Кримінального кодексу України, тобто, злочини, підконтрольні СБУ.
Так що краще б сидів, сопів в дві дирочки і мовчав...
В зв'язку з цим питання: "- Де на той час були правоохоронні структури, керівники яких знаходяться в президії зібрання?"
Відповідно і кожен правоохоронний орган має нести відповідальніст ь за свій напрям роботи.
А в нас корупцією і хабарництвом займаються всі, а толку від того ніякого!
Точно знаю,що усі члени президії крім прокурора Миколенка корупціонери.
Стрічка RSS коментарів цього запису