14 серпня співробітники Державтоінспекції області провели профілактичні заходи під назвою: «Поради водіям в спекотні дні!».

З настанням спекотних днів, у водіїв за кермом значно знижується реакція, що закономірно сприяє виникненню аварійно-небезпечних ситуаціях, тому Державтоінспекція Черкаської області вирішила нагадати, як вберегтися від сонячного та теплового удару в таку спеку, тим паче водіям.

Журналісти обласного каналу телебачення завітали на стаціонарний пост «Золотоноша», щоб на власні очі побачити чи втілюють в життя водії поради Державтоінспекції і чим насправді можуть допомогти інспектори людям в таку неймовірну спеку.

Зупиняючи автомобілі для перевірки, правоохоронці цікавились у водіїв та пасажирів про їх самопочуття, давали поради, як поводити себе за кермом під час спеки, та зберегти добре самопочуття. Пропонували людям пройти на стаціонарний пост, щоб перепочити, випити холодної води, а кому необхідно той виміряти артеріальний тиск та, в разі необхідності, скористатися аптечкою, яка знаходиться на посту.

На згадку про захід правоохоронці давали водіям листівки з порадами.

За дві години спостереження за учасниками дорожнього руху, журналісти зробили висновок, що такі заходи вкрай необхідні. Адже водії, перебуваючи за кермом, обов’язково повинні стежити за станом свого здоров`я, оскільки від них залежить не тільки власне життя, але й життя пасажирів та пішоходів.

Про це інформує прес-служба ДАІ області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 Перехід 15.08.2014 14:36
Взагалі не зрозуміло чим тепер займається ДАІ, хіба що збиває гроші з водіїв.
Колись же ДАІшникам було не все одно до непрацюючих світлофорів, ганяли запарковані машини з тротуарів, зупиняли транспорт без глушників. Тепер подивіться, що робиться біля Макдональдсу з 23 до 2 ночі - мащини і мотоцикли без глущників стоять на тротуарі, водії п"ють пиво, а потім змагаються наввипередки на ближніх кварталах (і це центр міста) хто швидще і в кого мотик реве сильніше. Міліція - АГОВ!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Черкащанин 15.08.2014 12:04
Дешевий піар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Валерій 15.08.2014 11:38
В черговий раз переконуюсь, розігнати цих нероб потрібно. Любе спілкування даішника-хабарника (а в тій СИСТЕМІ інших немає, чесних вона "виживає") з водієм, це можливість "понюхати" чи немає перегару. В разі наявності перегару іде розвод на гроші (як правило сума хабаря це половина суми штрафу, близько 1500 грн.). Придурки з даі!!! А може ви звернете увагу на стан дорожного покриття??? Чи можливо в нашому місті немає проблем з паркуванням авто на тротуарах??? Ви забули козли про піши патрулювання!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100