Називати голову облдержадміністрації «губернатором» – неправильно. Губернатори є у Росії, а в Україні – голови ОДА.

На цьому наголосив 15 серпня під час спілкування з журналістами у Шполі голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Назва «губернатор» – російська. Я борюся зі звичкою називати голову ОДА губернатором, – сказав Юрій Олегович.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #10 Вячеслав 19.08.2014 10:02
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не має значення як називати керівника виконавчої гілки влади.Головне,щоб людина відповідала певним критеріям.Чесність та порядність-виключає продаж за безцінь самому собі державного майна,отримання відкатів за повернення ПДВ,продаж "знищених" акцизних марок,вимагання та отримання "винагороди" за закриття очей на співпрацю з податковими ямами тощо(список неповний).Професійність-передбачає знання теорії та наявність позитивного досвіду управління,викл ючає отримання вчених ступенів "за сало" тощо.Керівник такого рангу повинен мати моральне право говорити підлеглим:"Робіть як я".

Господин Чуприна,интерес но знать Ваше мнение! Мы видим,что у нашего президента ни хватает времени,а возможно и желания,менять тот пресловутый квотный принцип при назначении на высокие должностя,что к сожалению уже отражается на его рейтинге.Возможно есть смысл организовать движение по очищению власти от всякой коррупционной нечисти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Філолог 18.08.2014 21:28
А до чого на автомобілях швидкої написано - МЭРІЯ??? Ткаченко правий, але потрібно щоб керівники держави перестали вживати назви гувернёров, мэров, пэров и прочих кёнигов. В Україні є ГОЛОВИ!!! В т.ч. і ГОЛОВА адміністрації Президента, а не ГЛАВА. Підтримуємо українське!!! :-) :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Йшов мимо 18.08.2014 14:07
Інформаційний привід для повноцінної статті - слабенький, але думка - вірна. Немає в нашій державі таких посад як губернатор та мер, у нас голова ОДА та міський голова. Час говорити правильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Українець 18.08.2014 13:47
Пане Голова ОДА,прохання відкличте кандидатуру Нєтовкіної з представнитства Черкащини.Не їй представляти Козацький Край.Люди гинуть не для того ,щоб ви ПРУхів проштовхували.УПЦ МП заспівала панихіду по її кар"єрі в Черкасах,а будете її проштовхувати,т о і по вашій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 За сало 18.08.2014 13:37
Цитую О.ЧУПРИНА:
...Професійність-передбачає знання теорії та наявність позитивного досвіду управління,викл ючає отримання вчених ступенів "за сало" тощо.Керівник такого рангу повинен мати моральне право говорити підлеглим:"Робіть як я".

У них з його патроном Черевою це щось родинне.Правда шеф аж до докторської чесно напрацював.От би перевірити їх обізнаність в своїх наукових роботах та ще в знанні іноземної мови,без чого до захисту дисертації не допустять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Праведник 18.08.2014 13:16
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не має значення як називати керівника виконавчої гілки влади.Головне,щоб людина відповідала певним критеріям.Чесність та порядність-виключає продаж за безцінь самому собі державного майна,отримання відкатів за повернення ПДВ,продаж "знищених" акцизних марок,вимагання та отримання "винагороди" за закриття очей на співпрацю з податковими ямами тощо(список неповний).Професійність-передбачає знання теорії та наявність позитивного досвіду управління,викл ючає отримання вчених ступенів "за сало" тощо.Керівник такого рангу повинен мати моральне право говорити підлеглим:"Робіть як я".

Пане Чуприна!Ви досить точно хоча і не повно охарактеризувал и нашого "не губернатора".Не зрозуміло чому не інформуєте Порошенка через Свинарчука та Косюка,у Вас же є така можливість.Якщо цей "не губернатор" залишиться то в цьому буде і Ваша вина.Не зраджуйте революцію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Черкащанка 18.08.2014 10:14
Ось вам у коментарях і приклад подвійних стандартів. Коли ми всі відхрещуємося від російського -- то ми мало не героями себе вважаємо. Особливо великі патріоти, які постять піар фото, де фарбують щось у кольори прапору, чи вішаючи борди з вишитими орнаментами. А тут людина хоче відхреститися від започаткованої ще, до речі, Черевком звички називати на москаляцький лад голову ОДА губернатором. Ну немає у нас губерній. Це все одно, что мера головним шаманом племені називати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 О.ЧУПРИНА 18.08.2014 09:51
Не має значення як називати керівника виконавчої гілки влади.Головне,щоб людина відповідала певним критеріям.Чесність та порядність-виключає продаж за безцінь самому собі державного майна,отримання відкатів за повернення ПДВ,продаж "знищених" акцизних марок,вимагання та отримання "винагороди" за закриття очей на співпрацю з податковими ямами тощо(список неповний).Професійність-передбачає знання теорії та наявність позитивного досвіду управління,викл ючає отримання вчених ступенів "за сало" тощо.Керівник такого рангу повинен мати моральне право говорити підлеглим:"Робіть як я".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Фугас 18.08.2014 09:28
Чем не повод...