Сьогодні під час сесії Черкаської міської ради присутня екс-депутат та начальник управління сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Ольга Сисоєва.

На запитання журналіста «Нової Доби» Валентина Чернявського, де вона зараз працює і чим займається, Ольга Валеріївна нагадала свою посаду і з посмішкою відповіла: «Працюємо!»

Ольга Сисоєва зізналася, що хотіла б повернутися в депутатське крісло тільки тоді, якби робота була ефективна. 

– Але, на жаль, ми сьогодні бачимо повний... Конструктиву жодного і, на жаль, від цього страждає все місто. Все залежить від загальної думки, від країни. Сьогодні країна має обєднатися, бо такі події відбуваються, від яких... Будь-які амбітні особистості не можуть і не мають права розвиватися. Тут має бути загальна думка... Вибачте, коли наші люди отримують занижену заробітну плату. На сьогодні Верховна Рада приймає рішення про зменшення видатків бюджетникам, і при цьому ми не показуємо конструктиву і не працюємо на громаду. Не вимагаємо хоча б рішеннями сесій міської ради і місцевого органу, який має на це право та має можливості, то звичайно, це – сумно і прикро. Хотілося б допомогати, але в межах своїх повноважень. Звичайно, ми допомагаємо, стараємося, намагаємось, працюємо. Ми на сьогодні організовуємо всі, якщо можна так сказати, святкові заходи від молодіжного крила. Працюємо по роботі з вшанування. Молодь – це наші волонтери. Це наша надія та допомога. Зараз готуємось до Дня Незалежності, Дня прапору, – зазначила Ольга Валеріївна.

реклама

Коментарі  

 
+3 #28 Жесть 19.08.2014 17:58
http://www.ustream.tv/recorded/51564489 - ссылка на видео! Сразу видно, кто из журналистов работает проф*еси*нально !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #27 Черкаси 19.08.2014 17:17
Цитую Вячеслав:
Цитую Вася:
До каких пор ставленники ПР и Тулуба будут сидеть в кабинетах и при должностях???

До тех пор пока, мы с вами, будем спокойно наблюдать за назначения в эшелоны власти.

Да ,чекати щось марно,громада має втрутитись :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 лекарь 19.08.2014 16:57
Цитую незнайка:
А пиво в бутылках до сих пор продают без акцизных марок И Яма Беккера ждет КРЫВУЮ ПИСНЮ с самой громадськой думкой САБАЧАЧА ХАТЫНКА в водоохранной зоне репетирует аплодировать свидомо и навстоячкы

Тебе же сто раз говорили: НЕ НЮХАЙ ВСЯКУЮ ДРЯНЬ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Странно 19.08.2014 15:46
Цитую Ольга:
Додайте відео! Посилання наступне - http://www.ustream.tv/recorded/51564489. 4-6 хвилина) Думаю варто публікувати всі коментарі, а не лише ті, що забажають журналісти.

Я не понимаю в чем проблема, Вы же можете потребовать опровержения, подать в суд и так далее. Это лучше, чем просто писать комментарии. Все равно на них практически никто не обращает внимания.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 ВСЕ виноваты 19.08.2014 15:23
Обращаюсь к комментаторам!! !
У Вас все виноваты от политиканов до соседа Вани, что вы в цвет дерьма жизнь свою покрасили!!
Нашлись тут лингвисты!! :-) Вы хоть бы поработали денек , а не пиз....(диванные цинители)!!!!
Вот чем и отличаеться Украинская земля - крысами!Были бы вместе, победили бы агрессора, а так, среди швали, как вы, тяжело остаться человеком!! Для выброса негативной энергии есть зона АТО,так нет же, КРЫСЫ!!!!! Я свой долг Украине отдал, а вы?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Олексій - Олі 19.08.2014 15:05
І ще. Ольго, Ви ж розумієте, що Вам можуть задати елементарне питання: коли вона знаходить час писати коментарі? Краще роботою хай займається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #22 Олексій 19.08.2014 14:56
Цитую Ольга:
Олексію, щодо зауваження стосовно української граматики, цікаво було б відмітити, що видання має можливість редагувати надіслану на його адресу інформацію. Щодо об"єктивного наповнення сайту, то варто було б підкріпити сказане, доданим відео. ;-) Кожен мав би нагоду проаналізувати сказане. До того ж, Прочерк вже має такий досвід роботи. Ну і на останок: не зустрічала, донині, назву посади, цитую, - "директор управління сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики міськради". Думаю варто було б дискутувати на більш важливі теми сьогодення, аніж обговорювати правила української мови. Наперед перепрошую, якщо у тексті віднайдете допущені помилки!

Ольго Валеріївно, Ви допускаєте елементарну тактичну помилку. Не варто Вам тут дискутувати. У будь-якому випадку Ви нікому нічого не докажете, і швидше втратите, ніж придбаєте. Я Вас підколов, а Ви ведетесь. Із щирою повагою до Вас - красивої дівчини - Олексій
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Странно 19.08.2014 14:54
Цитую бред:
Очередной "ПРИКОЛ" от Сисоевой. ЦИТАТА:"святкові заходи від молодіжного крила. Працюємо по роботі з вшануванням. Молодь – це наші волонтери."

Я Вам все-таки рекомендую послушать запись. Я вообще не защищаю Сысоеву, так как считаю, что она не на своем месте. Но если делается материал, то он должен делаться из фактов, а не вот так...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Странно 19.08.2014 14:45
Видел стрим, что-то не пойму, а что же так непрофессиональ но с контекста были вырезаны некоторые фрагменты? Если бы их не было вырезано, материал совсем бы другой смысл имел. И предложения по-другому звучали, заангажированно сть, Журналисты-господа )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #19 Вячеслав 19.08.2014 14:23
Цитую Вася:
До каких пор ставленники ПР и Тулуба будут сидеть в кабинетах и при должностях???

До тех пор пока, мы с вами, будем спокойно наблюдать за назначения в эшелоны власти.