Міський голова Черкас Сергій Одарич поставив на голосування затвердження протоколу лічильної комісії щодо голосування за кандидатуру Андрія Кондратенка на посаду секретаря міської ради.


Відповідно до результатів представнику «УДАРу» і міськраді не вистачило голосів, щоб обійняти цю посаду.

«За» проголосувало 24 депутати, «проти» – 26. 3 бюлетені визнано недійсними.

Після голосування міський голова оголосив перерву в засіданні на 15 хвилин – до 11.55.

Кондратенко зауважив, що результат голосування був очікуваний.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Твердолобий 21.08.2014 11:00
Цитую О.ЧУПРИНА:
Пане голово мыськоъ ради!Якщо так дуже хочеться мати секретаря міскради від "УДАРу", поверніть очі на 10 градусів вправо.Там сидить Інна Лук"янець,грамотна і самодостатня людина.Навіщо Ви по-дурнуватому пхаєте "ЗЕРО"?

Серед депутатів є й інші достойні люди.Але він дійсно по дурнаватому пер в секретарі ніяку людину.Ганьба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 федор принципиальный 19.08.2014 17:30
Цитую О.ЧУПРИНА:
Пане голово мыськоъ ради!Якщо так дуже хочеться мати секретаря міскради від "УДАРу", поверніть очі на 10 градусів вправо.Там сидить Інна Лук"янець,грамотна і самодостатня людина.Навіщо Ви по-дурнуватому пхаєте "ЗЕРО"?

Залетному грамотные и толковые спецы не нужны,он подбирает тупых,бездарных ,но готовых лизатьему ..... в любое время суток.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 О.ЧУПРИНА 19.08.2014 15:22
Пане голово мыськоъ ради!Якщо так дуже хочеться мати секретаря міскради від "УДАРу", поверніть очі на 10 градусів вправо.Там сидить Інна Лук"янець,грамотна і самодостатня людина.Навіщо Ви по-дурнуватому пхаєте "ЗЕРО"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Черкащанка 19.08.2014 13:58
Цитую Аркадій У:
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за ідіотів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му, щоб його руками творити свої брудні справи. До речі, незрозуміло, чому досі на керівних посадах в МВК регіонали Отрешко, Бакланова, Сисоєва?


Так депутати ж не хочуть голосувати за реорганізацію в мерії, через яку регіоналів і можна звільнити

Та не тільки депутати всим закручує МАЛІЩУК яка за весь цей час ненаїлася їй уже пора на відпочинок пенсіонерка вже нехай дає дорогу молодим дітям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Черкащанка 19.08.2014 13:56
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за ідіотів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му, щоб його руками творити свої брудні справи. До речі, незрозуміло, чому досі на керівних посадах в МВК регіонали Отрешко, Бакланова, Сисоєва?

А ще ви забули Джуган Маліщук Удод і всі інваліди міськвиконкому.Особливо ті які отримують пенсію державних службовців бо є інваліди та працюють за трудовими угодами за ту ж саму заробітну плату фактично як і пенсія. А якщо порахувати то в міськвиконкомі усі вже інваліди. То можливо потрібно переглянути ці питання та відправити цих людей на заслужений відпочинок? Це ж не витримає ні один бюдет такої нагрузки.А вони ж утримуюються за наші з вами податки що ми сплачуємо із зарплати до бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Бычий хвост 19.08.2014 13:39
Цитую Андрій:
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за і...тів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му,


Радуцький - це ти?
Що ж ти колега депутата Кондратенко Муму називаєш? Неповага. Як же жи тепер в секретарі підеш?

Вы прямо как воду глядели :lol: :lol:
Токо маленькая ашипочкаа. Не Радуцький а У..радуцький
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Orlan 19.08.2014 13:05
А Удар виявився не таким вже й дурним!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Андрій 19.08.2014 12:09
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за і...тів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му,


Радуцький - це ти?
Що ж ти колега депутата Кондратенко Муму називаєш? Неповага. Як же жи тепер в секретарі підеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Аркадій У 19.08.2014 12:05
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за ідіотів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му, щоб його руками творити свої брудні справи. До речі, незрозуміло, чому досі на керівних посадах в МВК регіонали Отрешко, Бакланова, Сисоєва?


Так депутати ж не хочуть голосувати за реорганізацію в мерії, через яку регіоналів і можна звільнити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Патріот 19.08.2014 11:58
Поверніть Білоусова! Не багато порядних людей залишилося