реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міський голова Черкас Сергій Одарич поставив на голосування затвердження протоколу лічильної комісії щодо голосування за кандидатуру Андрія Кондратенка на посаду секретаря міської ради.


Відповідно до результатів представнику «УДАРу» і міськраді не вистачило голосів, щоб обійняти цю посаду.

«За» проголосувало 24 депутати, «проти» – 26. 3 бюлетені визнано недійсними.

Після голосування міський голова оголосив перерву в засіданні на 15 хвилин – до 11.55.

Кондратенко зауважив, що результат голосування був очікуваний.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Твердолобий 21.08.2014 10:00
Цитую О.ЧУПРИНА:
Пане голово мыськоъ ради!Якщо так дуже хочеться мати секретаря міскради від "УДАРу", поверніть очі на 10 градусів вправо.Там сидить Інна Лук"янець,грамотна і самодостатня людина.Навіщо Ви по-дурнуватому пхаєте "ЗЕРО"?

Серед депутатів є й інші достойні люди.Але він дійсно по дурнаватому пер в секретарі ніяку людину.Ганьба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 федор принципиальный 19.08.2014 16:30
Цитую О.ЧУПРИНА:
Пане голово мыськоъ ради!Якщо так дуже хочеться мати секретаря міскради від "УДАРу", поверніть очі на 10 градусів вправо.Там сидить Інна Лук"янець,грамотна і самодостатня людина.Навіщо Ви по-дурнуватому пхаєте "ЗЕРО"?

Залетному грамотные и толковые спецы не нужны,он подбирает тупых,бездарных ,но готовых лизатьему ..... в любое время суток.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 О.ЧУПРИНА 19.08.2014 14:22
Пане голово мыськоъ ради!Якщо так дуже хочеться мати секретаря міскради від "УДАРу", поверніть очі на 10 градусів вправо.Там сидить Інна Лук"янець,грамотна і самодостатня людина.Навіщо Ви по-дурнуватому пхаєте "ЗЕРО"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Черкащанка 19.08.2014 12:58
Цитую Аркадій У:
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за ідіотів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му, щоб його руками творити свої брудні справи. До речі, незрозуміло, чому досі на керівних посадах в МВК регіонали Отрешко, Бакланова, Сисоєва?


Так депутати ж не хочуть голосувати за реорганізацію в мерії, через яку регіоналів і можна звільнити

Та не тільки депутати всим закручує МАЛІЩУК яка за весь цей час ненаїлася їй уже пора на відпочинок пенсіонерка вже нехай дає дорогу молодим дітям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Черкащанка 19.08.2014 12:56
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за ідіотів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му, щоб його руками творити свої брудні справи. До речі, незрозуміло, чому досі на керівних посадах в МВК регіонали Отрешко, Бакланова, Сисоєва?

А ще ви забули Джуган Маліщук Удод і всі інваліди міськвиконкому.Особливо ті які отримують пенсію державних службовців бо є інваліди та працюють за трудовими угодами за ту ж саму заробітну плату фактично як і пенсія. А якщо порахувати то в міськвиконкомі усі вже інваліди. То можливо потрібно переглянути ці питання та відправити цих людей на заслужений відпочинок? Це ж не витримає ні один бюдет такої нагрузки.А вони ж утримуюються за наші з вами податки що ми сплачуємо із зарплати до бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Бычий хвост 19.08.2014 12:39
Цитую Андрій:
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за і...тів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му,


Радуцький - це ти?
Що ж ти колега депутата Кондратенко Муму називаєш? Неповага. Як же жи тепер в секретарі підеш?

Вы прямо как воду глядели :lol: :lol:
Токо маленькая ашипочкаа. Не Радуцький а У..радуцький
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Orlan 19.08.2014 12:05
А Удар виявився не таким вже й дурним!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Андрій 19.08.2014 11:09
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за і...тів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му,


Радуцький - це ти?
Що ж ти колега депутата Кондратенко Муму називаєш? Неповага. Як же жи тепер в секретарі підеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Аркадій У 19.08.2014 11:05
Цитую Олександрович:
одарич вважає депутатів за ідіотів. Хотів поставити секретарем «ніяку» людину - Му-Му, щоб його руками творити свої брудні справи. До речі, незрозуміло, чому досі на керівних посадах в МВК регіонали Отрешко, Бакланова, Сисоєва?


Так депутати ж не хочуть голосувати за реорганізацію в мерії, через яку регіоналів і можна звільнити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Патріот 19.08.2014 10:58
Поверніть Білоусова! Не багато порядних людей залишилося