Депутати Черкаськоі міської ради після перерви пропонуватимуть обрати секретарем міської ради Олександра Радуцького.

Щоб внести таку пропозицію на розгляд сесії, депутати зібрали потрібні для такої процедури 30 підписів.

Про це в коментарі “Про все” повідомив депутат Микола Мирза.

- Після перерви ми з депутатами-однодумцями внесемо таку пропозицію, щоб 26 серпня провести позачергове засідання сесії міської ради з одного питання “Про обрання секретаря міськради”, – зазначив Микола Мирза.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Ольга 20.08.2014 10:30
Ха...Радуцький з Одаричем в контрах , тож місто або таки буде працювати і вони один одного контролюватимут ь , або заблокують повністю 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Тася 20.08.2014 08:51
Люди,черкащани, невже ми так себе не поважаємо,що допустимо призначення секритарем міськради ..........? То обличча Черкас? То буде наше з вами обличча!Яка підстава від БЮТ.Хоча вони нас і круче кидали,згадайте ,голосували за БЮТ,а вони до ригів всі перебігли.Ляшки нас теж добре кинули,повелися на Ляшка,отримали Ляшківку ригівську.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Дід Трохим 20.08.2014 08:49
Цитую Ужасть:
Цитую Курок:
Радуцький працював на Тулуба, дарував йому монетки, бігав за ним, знімав Одарича з посади за вказівкою тулуба. Агов! Громадськість ви де?! Чи вас теж купили?

І Одарич до певного часу працював на Тулуба, і забороняв проводити масові зібрання жителям міста. І нічого, вибрали ж ми такого міського голову

І даже Порошенко певний час працював міністром економіки в звьоздний час Януковича, і нічого ж, вибрали Президентом... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Ужасть 20.08.2014 07:47
Цитую Курок:
Радуцький працював на Тулуба, дарував йому монетки, бігав за ним, знімав Одарича з посади за вказівкою тулуба. Агов! Громадськість ви де?! Чи вас теж купили?

І Одарич до певного часу працював на Тулуба, і забороняв проводити масові зібрання жителям міста. І нічого, вибрали ж ми такого міського голову
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Народ 19.08.2014 21:50
Ну "БАТЬКІВЩІНА" ,Радуцький плаватиме зверху,а ви себе цим втопите.Черкаси то запам"ятають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Радуцькому 19.08.2014 21:48
.... Достал уже ,...... парковоє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Люди 19.08.2014 18:01
ДОСТАЛИ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!! ЗАБЕРІТЬ УРОДА З МІСЬКРАДИ !!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Черкаси 19.08.2014 18:00
Міськрада таки хоче проблем? Чекаєте громаду? Ну-ну,будуть гості.Цього урку-дурнуватого,в секрктарі смітника оформлять..Задовбали вже Черкаси ганьбити!!!БЮТ грьобаний,ригал івські клони.То ваші останні вибори.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 федор принципиальный 19.08.2014 17:39
А у одара сняты уголовные дела в Киеве ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Аналітик 19.08.2014 16:22
Мирза і його група підтримки просуває Радуцького на секретаря. Однозначно його обирають у вівторок. Він починає проходити спецперевірку і відповідно звільняється дирекції парків. Він працює місяць-два. А в цей час в Дирекції парків новий директор починає керувати, розтавляє свої точки, заробляє на атракціонах. Словом, те на чому заробляв раніше Радуцький, зароблятиме нова людина. Після цього група Мирзи ініціює зміщення Радуцького, мовляв конфліктий, з Одаричем воює. За це рішення обома руками голосують депутати з команди Одарича.
Радуцький залишається у розбитого корита: без посади директора Дирекції парків, на якій він міг хоч якось піаритися, і без посади секретаря. Такий собі рядовий депутат.
Мирза і тут обіграв Радуцького, якого через братву дуже легко контролювати.