Співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області спільно з працівниками сектору ДСБЕЗ Черкаського райвідділу міліції встановили факт реалізації фальсифікованого спортивного взуття відомих іноземних торгових марок на одній із торгових точок міста Черкаси. За фактом зберігання і розповсюдження фальсифікованого взуття відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 229 Кримінального кодексу України.
До оперативників сектору ДСБЕЗ Черкаського райвідділу міліції надійшла інформація, що на території одного із торгових складів міста реалізується фальсифікована продукція з ознаками контрафактності. Для проведення документування було здійснено оперативну закупівлю даних товарів, в ході якої інформація підтвердилася.
Як з’ясували правоохоронці, власник торгової точки налагодив канал поставки фальсифікованого чоловічого та жіночого взуття з Одеської області. Закуплені кросівки та в’єтнамки чоловік зберігав у власному складі, який знаходився в одному із сіл Черкаського району, та збував оптом і в роздріб в місті Черкаси. В ході проведеного, санкціонованого судом обшуку складу, правоохоронці виявили понад 600 пар взуття, які виготовлялися з незаконним використанням відомих іноземних торгівельних знаків. Дана продукція була вилучена та направлена на дослідження до НДЕКЦ УМВС України в Черкаській області. Окрім того, в ході обшуку було виявлено та вилучено кошти в сумі 2700 гривень, отримані від реалізації даної продукції.
Як повідомив начальник Черкаського райвідділу міліції Микола Худенко, наразі за фактом зберігання і розповсюдження фальсифікованого взуття відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Санкцією статті передбачено покарання у вигляді накладення штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацію та знищення відповідної продукції.
Цих клоунів з цирку "МВС" треба не люструвати а саджати за грати за таке розкриття справ. Замість того, щоб провести професійне та повноцінне розслідування розслідування справи, тобто відслідкувати весь ланцюг злощину, та виявити виробників контрафакту, так звані опертивники, ще й опублікували оперативну інформацію про походження товару та інше. В здоровій країні таке "розслідування" як мінімум би потягло на невідповідність рівня освіти займаній посаді, а максимум саботаж, зрив процесу боротьби з виробництвом контрафактної продукції. Насліки роботи клоунів ми бачимо щоденно на прилавках магазинів та ринків. Мало того самі ж клоуни, та члени їчніх родин швеньдяють в піробках "найк" та "пума" та навіть не звертають на це уваги. Весь цей цирк міліція організувала у відповідь на спроби ргомадських організацій припинити міліцейську обдиралівку підприємців. Щоб відірвати від кормушки МВД спосіб один РОЗІГНАТИ завантажити новими та втричі підвищити їх відповідальність за злочинні дії.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису