У Києві відкрилась унікальна художня акція «Петриківка в Києво-Печерській лаврі».

– У грудня 2013 року після кількох років нашої наполегливої роботи ЮНЕСКО визнало Петриківський розпис світовою нематеріальною культурною спадщиною людства. І зараз, незважаючи на кризу, ми продовжуємо зберігати і розвивати наші вічні цінності – духовність і культуру, символами якої є Києво-Печерська Лавра і Петриківка, – цитує прес-служба слова голови Фонду «Українська перспектива» Олександра Вілкула. – Вони створюють нашу українську ідентичність, зміцнюють єдність і формують силу нашого народу для подолання складнощів і досягнення нових перемог.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник (Київ) і Петриківський розпис (Дніпропетровська область) – всесвітньо визнані «бренди» України.

Виставка «Петриківка в Києво-Печерській Лаврі» – це спроба об'єднати зусилля в справі поширення знань про культурні об'єкти і традиції, які сьогодні є візитівкою України і презентують наше культурне надбання у світі.

Виставку організували Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Дніпропетровська обласна рада, Фонд «Українська перспектива», Благодійний Фонд «Києво-Печерська Лавра», Центр народної творчості «Дивокрай» та Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ».

За задумом організаторів, мистецька акція має на меті привернути увагу до усвідомлення цінності культурної спадщини і традицій України як загального надбання, а також до встановлення злагоди і взаєморозуміння, посиленню міжкультурного діалогу і творчих проявів.

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 ЧЕРКАСИ 24.08.2014 14:27
ПРУхи ГЕТЬ з УКРАЇНИ !!!Ви від крові не відмиєтесь!ГЕТЬ вб..вці !ГЕТЬ запроданці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 ла ла ла 23.08.2014 18:00
ригайлики по обговоренню побігли,правда чки коле,мінусують, а факт є факт,ригам в Україні місця нема,політична смерть,від заходу до сходу,а на сході,і не політична.Давайте підрижки,відроб ляйте гроші,мінусуйте ,то вам не допоможе .(Нєтовкіній привіт, ла-ла-ла Нєтовкіна,ла-ла-ла,заспівай оду Гундяєву).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Народ 23.08.2014 16:39
Гарна прикмета,щоб не помилитись і не заплутатись,орі єнтир,де є слово "розвиток" і всі його похідні,знайте, риги на горізонті :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Черкаси 23.08.2014 14:43
"Сейчас ведутся переговоры Партии регионов Рината Ахметова и Партии развития Сергея Левочкин об объединении в единый блок.Предложение поступило от регионалов.(зрозуміло ,не проходять ні "старі риги" ,ні "+Ухані риги".Смисл ділитись було,щоб об"єднуватись?)Сделано предложение и Сергею Тигипко, но он пока в переговорах ..(тут все зрозуміло,він завжди торгується,наві ть за зупинку вогню в лютому не голосував,місце собі не вторгував).Риги ділились,ділили сь і об"єднались,назва партії з риговськім тавром на лобі,значення не має.Риги-Геть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Черкаси 23.08.2014 14:27
ПРУ-проект-спаситель для остатков Партии регионов. "Будет несколько политических проектов, которые будут претендовать на электоральное поле "регионалов". ПРУ будет пытаться остаться в большой политике хотят присутствовать в новой реальности. Для этого имеют мощные ресурсы. За ними стоит Сергей Левочкин. Он имеет неплохих политтехнологов достаточно посмотреть на успех Олега Ляшко на президентских выборах. Чтобы раскрутить партию, нужно иметь хороших актеров. Мирошниченко,гл ава партии, актер плохой. Он намозолил людям глаза. Имеет не лучшую истории в политике. Он пытался показать себя как хороший "регионал" даже слезы пускал. Однако работал представителем Януковича в парламенте. Этим все сказано.Думаете Вилкул сможет обмануть?Не надейтесь..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Тася 23.08.2014 13:12
Повідомте коли риги зникнуть,решта новин з життя тварин,нецікаві .СЛАВА УКРАЇН!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Україна 23.08.2014 13:09
Де Вілкул- рига,а де українська едентичність..Воно навіть мови не знає,викручує ригальника ,як вош на сковородці.ПРУ,ВІЛКУЛ-ХУ*ЛО ла-ла-ла..ПР=ПРУ=СИЛЬНА УКРАЇНА=РИГИ-ВБИВЦІ УКРАЇНИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Коли Олійника посадять 23.08.2014 13:04
Яке відношення це має до Черкас? В Київі сьогодні піднімали прапор,відбував ся всеукраїнський молебен за Україну.Прочерк мовчить,він ПРУхів піарить,за скільки Україну продали?Скільки зрада нинче коштує? Прейскурант в студію,по чьом родіну продали,Прочерк .?ПРУхи геть з України!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 ПРУ ПНХ 23.08.2014 11:23
ПНХ, Вілкул!