У депутата Черкаської міської ради Олександра Радуцького є стовідсоткова iнформацiя про зрив сесiї, яка має відбутися сьогодні о 12.00 з одного питання – обрання секретаря міськради.


«Із наближених джерел до мiського голови Сергiя Одарича, стало вiдомо, що фракцiя «УДАР» затримається на початок сесiї о 12.00, яка вiдбудеться в будiвлi ради Приднiпровського району. Об 11.00 губернатор Юрій Ткаченко збирає 12 депутатiв в офiсi будiвельної компанiї «Надiя». Сподiваюсь, що це чергова манiпуляцiя мiського голови. Якщо нi, то звертаюся до громадських об’єднань сил Майдану конструктивно вiдреагувати на моє повiдомлення. Ми вже майже 3 мiсяці не можемо обрати нового секретаря та виконком», – написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Олександр Романович.


реклама

Коментарі  

 
+3 #23 Житель 26.08.2014 12:28
Цитую ПаркУр:
РДЦ ...!


РДЦ ПНХ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 ПРУ Риги 26.08.2014 12:20
Вимагаю медичного освідєтєльствов анія Радуцького на вмєняємость!!! Досить хворих на голову в депутатах тримати,хто там на його окрузі друге місце зайняв?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Коли Олійника посадять 26.08.2014 12:13
Кого Радуцький "купив" ? БЮТ,з яким нещодавно ,в минулому скликанні, сварився.Частку,певно "кращу", УДАР і хто ще?Ляшки?Дивлячись на головну,то не дивно..А ,там ще одна рига ПРУ пролізла ,як безпартійна,і Фірташевське Рідне місто(рижки).Всіх фанів, двійчи судимого "гіганта мислі,"порахували ?А називають вони себе "антиодаричевськ а кооліція",як врахувати ,що за Одарича проголосувала більшість черкащан,їх можно вважати "античеркаською" кооліцією.Робимо висновок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Коли Олійника посадять 26.08.2014 12:03
Цитую майдан:
Хто такий цей Радуцький? Людина, яка прислужувала Тулубу?
То як майданівці можуть бути за нього?
Може це не майданівці, а самозванці?

"Прислужував"??? Слабенько,він шліфував Тулубу єжечасно,досі язика зупинити не може..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Фотограф 26.08.2014 11:59
Цитую Ключич Вася:
Радуцький останнім часом тільки бреше і маніпулює. При чому тут Одарич до УДАРу....??? У Радуцького один фонтан не працює вже рік в Долині Троянд. То мабуть Одарич винен... І яму перед Холмом Слави Радуцький розкопав , А плити продав. То це теж Одарич винен?????? Одарич винен тільки в тому, що навчив цього ..... громовського як навести порядок в парках. А тепер Радуцький хоче ВЛАДИ і дерибану...

Чукча
Докладываю, пан Радуцький на критику реагирует но очень медленно. На месте вкрадених ним тротуарних плит в Долине роз наконец скошені бурьяни и завезено песок. Зробити бистріше йому заважає його громадська нібито робота. Треба звільнити його з депутатів хай займається своєю прямою діяльністью та варить борщі з бичих хвостів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Фотограф 26.08.2014 11:52
Пора уже сказать честно - что устами шанованого пана глаголеть и действует не мене шанованый пан и пока народный депутат Володымыр Мынолайович. Уже и канал открыл "А" с которого не вылазят шанованый выше пан и четырежды кандидат в "секретари миськары" и не менее шанованый и очень объеднаный оппазыционэр и строитель супермаркетов в Лысянке. Последний, на этом канале Володымыра Мыколайовыча договорился до того, что Президент Украины все делает не так и что скоро на небосклоне Украины снова появится мессия некая Мария-Деви-Христос в виде некой пани "Юлии-каторжницы". Которая и победить Путнена и спасет народ Украины новым, еще более каторжным газовым договором с Россией :o :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Василь Миколенко 26.08.2014 11:51
Громадські організації і всі черкащани мають право на конституційне право, передбачене ст.5 Конституції України, на пряме управління.
В цій ситуації це значить право заьлокувати сесію і, оголосити свої вимоги, і не випускати депутатів до виконання вимог черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Нумизмат 26.08.2014 11:51
Куй монетки, Шура!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 ПаркУр 26.08.2014 11:46
РДЦ ...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Фугас 26.08.2014 11:46
Романович, это не просто козни депутатов. Это межпланетный заговор рыцарей тайных орденов, масонов, сатанистов и космических монстров под предводительств ом Дарта Вейдера в личине Одарича. Мужайся, Мистер Справедливость ;-)