Гарячі номера телефонів

13 серпня під м. Іловайськ відважний боєць 17-ї танкової бригади Насальський Руслан отримав тяжкі поранення голови, пальців рук та ноги, після яких був відправлений до лікарні у місті Маріуполь.

Руслан Леонідович народився 10 серпня 1995 року у с. Фурманка Уманського району.  Проходив військову службу у військові частині А-3283 Збройних Сил України у м. Кривий Ріг.


За ініціативи голови районної державної адміністрації Ярослава Скуса та Ради сільськогосподарських товаровиробників Уманського району відважному солдату було надано допомогу у сумі 20 тис. грн. на лікування поранень, яких він отримав у Донецької області. В подальшому допомога на лікування та реабілітацію також буде виділення із районної програми «Турбота», адже, молодий військовий, який прагнув захистити нас з вами, сьогодні сам потребує допомоги.

На даний час Руслан Насальський перебуває вдома та продовжує подальше лікування. Надіємося, що вже скоро молодий боєць повернеться до повноцінного життя.

Молода дружина та двохрічний синочок сподіваються на скоріше одужання свого Героя та дуже чекають татуся додому.

Про це інформує Уманська РДА.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 адекватний 02.09.2014 23:09
Жалко дітей. Ці іроди політики позбавили Україну цілих поколінь які вже ніколи не народяться бо вони свої мільйони ніяк не переділять та не вилижуть пятки своїм хазяйнам з Москви та вашингтону
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Читач 02.09.2014 17:39
Журналісти, з усією повагою... але вчіться послідовно висловлювати свої думки... а то хлопець "перебуває вдома та продовжує подальше лікування", але "Молода дружина та двохрічний синочок ... дуже чекають татуся додому".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100