У Черкасах співатимуть з благодійною метою. У обласному центрі відбудеться національна караоке-забава «Пісні рідної землі» з народним артистом України Мар'яном Гаденком. Захід проходитиме за підтримки Черкаської обласної ради.
Під час караоке-забави буде проводитися збір коштів. За згодою переможця вони будуть передані на лікування учасника АТО або сім’ї загиблого військового (особа ще визначається). До участі у заході запрошується активна учнівська та студентська молодь, а також усі небайдужі.
Проведення караоке-забави заплановане на 16:00 дев’ятого вересня. Місце проведення – Соборна площа міста Черкаси. Захід мають транслювати на телеканалах «УТР», «Рось» та в інтернеті.
Співорганізатор заходу, народний артист України Мар’ян Гаденко розповів, що такі заходи вже вдалося успішно провести у Яготині, Обухові та Бучі. Наступним пунктом маршруту благодійної караоке-забави буде Хмельниччина.
- Українська пісня не знає кордонів та меж. Вона супроводжує нас все життя і в час падінь, і в хвилини злетів. Тому я підтримала захід і щиросердно запрошую Вас прийти 09 вересня на Соборну площу та взяти участь в національній караоке-забаві «Пісні рідної землі» з народним артистом України Мар’яном Гаденком. Через пісню та духовне єднання зробімо Божу справу – підтримаймо фінансово наших захисників, – говорить голова обласної ради Валентина Коваленко.
Про це інформують у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.
реклама
Коментарі
Почему бы не пойти к партийным бонзам рвущимся в депутаты и не попросить с них "на благодийность". Они в ресторанах тысячами просаживают. Вон депутат "Батькивщинец" Дискант свято верит в то, что водители троллейбусов в Черкассах получают по 7 тысяч в месяц. Оно и понятно у самого сеть ресторанов, ларьков по продаже круглосуточно алкоголя. А на АТО.. молчит как рыба об лед. Бондаренко на постройку себе супермаркета деньги нашел, а на АТО у него денег нет. Получили на халяву в облраде дряхлый джип и типа подарили в зону АТО. Ремонтируйте его там на войне, робята-воины, если сможете уехать из под обстрела. А на запчасти с народа в очередной раз можно собрать. Булатецкий молчит... в прошлом году 50 тысяч за один вечер на дне рождения прогулял. Где Паша Карась? Гамбургеры уничтожает? Или с портретом бандеры в Израиле раны зализывает? Чем порадует Радуцкий? Тот же пан Чупрына?
Стрічка RSS коментарів цього запису