23 вересня 2014 року відбудеться зустріч прокурора міста Черкаси Сергія Пидорича та голови Черкаської міської ради Сергія Одарича із представниками малого та середнього бізнесу.

На заході будуть обговорені проблемні аспекти щодо законності розміщення тимчасових торговельних споруд у місті Черкаси та питання подальшого функціонування об’єктів, на які не оформлені відповідні дозвільні документи.

Зустріч відбудеться у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати за адресою: м. Черкаси, вул. Леніна, 105 (2-й поверх, конференц-зал). Початок об 11.00.

У заході взяти участь запрошуються представники малого і середнього бізнесу, громадськості та засоби масової інформації, інформують у прес-службі прокуратури міста Черкаси.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #5 УМВС 19.09.2014 14:09
Цитую Вухо:
Кажуть Пидорич нормальний мужик. Хто що знає?

Знаю, що Пидорич - родом з села Чмирівка на Чигиринщині. Більше нічого не знаю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Василь 18.09.2014 18:30
Цитую Вухо:
Кажуть Пидорич нормальний мужик. Хто що знає?

Корупціонер місцевого маштабу - з сім"ї прокурорів. Причетний до замовних кримінальних справ. Нехай нікого не обманює його інтелигентний вигляд. Тільки тримається за своє крісло. Підлягає люстрації. До всього ж кажуть, його дружина працює в міськраді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Вухо 18.09.2014 16:20
Кажуть Пидорич нормальний мужик. Хто що знає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Крутой дуэт! 18.09.2014 13:36
Пидорич-Одарич :-) Однако, какая-то детская дразнилка получается. Или стих...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Дід Трохим 18.09.2014 10:32
:lol: Браво за заголовок! Я й його дочитав тіко до половини і потух :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100