Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко долучився до привітань викладацької та студентської родини Уманського національного університету садівництва, якому нині виповнилося 170 років.

Ювілей в університеті відзначили урочистостями, які відкрили гімном «Gaudeamus igitur» й хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих у зоні АТО військовослужбовців.

– Черкащина завжди славилася своїми аграрними традиціями. Чимало підприємств цієї галузі створюють валовий продукт та забезпечують продовольчу безпеку нашої держави, і випускники цього навчального закладу теж внесли в це свою частку, – сказав він. – Ті процеси, які зараз відбуваються в Україні, вимагають від випускників навчальних закладів таких фахівців, які б чітко розумілися на сучасних технологіях. Ви – майбутнє нашої держави, усі ми маємо усвідомити, що тільки ми з вами зможемо побудувати успішну країну з європейськими цінностями. Я переконаний у тому, що викладацький склад університету й студенти –  це та армія, яка зможе зробити все для процвітання нашої Батьківщини.

Окрім того, очільник області запросив педагогічний колектив навчального закладу та його вихованців до розробки стратегії розвитку області на період до 2020-ого року.

– Над плануванням мають працювати не столичні інститути чи експерти з-за кордону, – зазначив Юрій Олегович. – Вони можуть тільки порадити нам, а ми вже маємо спільно спланувати розвиток на рідній землі.

Із нагоди свята керівник Черкащини відзначив трудовий колектив університету почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради, а одних із найкращих його викладачів – ювілейною відзнакою «200 років із дня народження Тараса Шевченка», інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

Довідка

За роки роботи університет випустив понад сорок тисяч випускників. Нині на шести факультетах вишу за 13 напрямками та 19 спеціальностями навчається понад п’ять з половиною тисяч студентів. Університет співпрацює із навчальними закладами 10-ти країн світу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #1 Фотограф 19.09.2014 11:11
очільник області запросив педагогічний колектив навчального закладу та його вихованців до розробки стратегії розвитку області на період до 2020-ого року.
------
интересно чем занималась вчерашняя оппозиция а теперь уже сегодняшняя власть с 2010 по 2014 год? Оказывается что к власти то пришли а что делать до сего дня никто не знает? Особенно в экономике. Сейчас только идет "розробка" стратегии розвитку. Какого, чего розвитку? Кроме сельского хозяйства практически все обанкротилось или на грани остановки, развала. Думаю, что на это уйдет 5 лет..как раз до окончания каденции пребывания у власти, а потом испытанный метод работы -надрывно волать "бандыты", "банду гэть" и бегать с портретированны ми дрючками?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100