Протягом тижня усі депутати-чоловіки Черкаської облради повинні з’явитись у військкомат. Про це пише сайт "Про все".
Таке звернення від військового комісара Євгена Курбета озвучила перший заступник голови облради Наталія Кравцова.
- Звертаюся до всіх депутатів-чоловіків протягом тижня прийти у військкомат і стати на облік чи знятися з обліку. Відхилення буде розцінюватись як саботаж, – зазначила Кравцова.
Голова облради Валентина Коваленко каже, що це робиться для того, щоб у громади не було питань, що “воюють лише звичайні люди, а депутати сидять дома”.
За словами першого заступника голови облради, всі військові комісаріати оповіщені, і у вівторок-середу депутати без черги зможуть пройти комісію прописки і стати на облік.
Депутатам не дуже сподобалась така звістка. Зокрема Василь Корнієнко зазначив, що для цього є повістка.
- Якщо мені повістка не прийшла, чого я маю туди йти, – зазначив він.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису