Сьогодні, на базі Навчального центру Державної прикордонної служби, що розташований у селищі Оршанець, відбулися заліки з вогневої та фізичної підготовки серед працівників Державтоінспекції УМВС України в Черкаській області. Підсумок накопичених знань і навичок, які кожного дня потрібно застосовувати на службі, забезпечуючи бездоганне виконання поставлених завдань. Адже їхня професія не прощає ані помилок, ані хвилинної слабкості.


На заліках правоохоронцям потрібно було продемонструвати свої навички у стрільбі з табельної та автоматичної вогнепальної зброї. Упевнена стрільба, відпрацьовані навички поводження зі зброєю – гарантія особистої безпеки у сутичці з озброєним злочинцем. Але необхідно не тільки добре стріляти, а й відмінно володіти прийомами рукопашного бою. Вчасно і професійно ухилитися від удару супротивника і знешкодити його, уникнувши травм. Заліки працівники Державтоінспекції здали добре. Але це не означає, що потрібно зупинятися на досягнутому. Тому свої навички правоохоронці будуть вдосконалювати і в подальшому.

Про це інформує прес-служба ДАІ області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Loki 26.09.2014 20:34
Та даже если завтра война, то залик с такой дисциплины как "стрельнуть купюру", эти ребята сдают не требуя себе времени на подготовку. Всегда "в яблочко"! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100