Тальнівські рятувальники оперативно відреагували на звернення по телефону «гарячої» лінії «101» від сім’ї Дубинських, які прибули до Тального для проживання з Маріуполя.



Родині переселенців рятувальники Тальнівської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС надали допомогу в розвантаженні автомобіля з меблями та особистими речами, інформують у прес-службі установи.


реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Дід Трохим 01.10.2014 09:41
А шо ж такоє? Шо ж прості люди не помогли? Не сомніваюсь, шо колись би допомогли, ну тепер вже надивились, шо за контінгєнт прибуває. Скоро їм "Альфа" буде чемодани розгружать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Дмитро 01.10.2014 09:07
Завалив стару времянку, купа сміття, позвоню мабуть 101 скажу щоб допомогли.... :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Loki 30.09.2014 20:53
Тимуровцы в погонах! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 333 30.09.2014 16:57
Цитую Ірина:
Минулої доби жодної надзвичайної ситуації у Тальнівському районі зареєстровано не було. Сім'я пенсіонерів потребувала допомоги. Хто б їм допоміг? І на кожного переселенця виділяють 500 грн, а не 5 тисяч. Не коментуйте, якщо не володієте інформацією!

Так пусть бы и помогали в свободное от работы время
А местные значит должны сами своё "..." разгребать, потому что они никуда не бегут?
Обычная показуха отмывки бабла, якобы ушедшего на беженцев
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Братушка 30.09.2014 16:32
Братушки! Такі браві ратувальники на фото... І всім помагають... А в мене сусідка одинока ...... Може і їй викликати?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Ірина 30.09.2014 15:05
Минулої доби жодної надзвичайної ситуації у Тальнівському районі зареєстровано не було. Сім'я пенсіонерів потребувала допомоги. Хто б їм допоміг? І на кожного переселенця виділяють 500 грн, а не 5 тисяч. Не коментуйте, якщо не володієте інформацією!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Алекс 30.09.2014 14:31
Если мне надо шкаф передвинуть, тоже 101 набирать?!
Или переселенцам не хватает социальной помощи в размере 5000 грн для того, чтобы грузчиков нанять?!

Тоесть где-то дома горят и люди тонут, а МЧС мебель разгружает?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 varvar 30.09.2014 13:43
о...нели ребятки