Сьогодні у конференційній залі Торгово-промислової палати прокурор області Віктор Миколенко разом з керівниками правоохоронних органів зустрівся за «круглим столом» із суб’єктами підприємницької діяльності Черкащини та представниками засобів масової інформації.

На заході обговорювались питання стану дотримання законодавства у сфері протидії корупції у регіоні, а також взаємодії правоохоронних органів із представниками бізнесу в рамках боротьби з корупційними злочинами.

Під час бесіди Віктор Миколенко поінформував про роботу органів прокуратур області у зазначеній сфері та разом із в. о. начальника УМВС України в області Владиславом Пустоваром, начальником Головного управління ДФС в області Володимиром Коломійцем у вільній розмові поспілкувався та відповів на всі запитання учасників заходу.

По закінченню «круглого столу» Віктор Миколенко провів прес-конференцію на зазначену тему з представниками засобів масової інформації. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #7 Loki 01.10.2014 09:49
"Я філфаки не закінчував!" ), но впридачу, тоже давно замітив, коли єврей настоящий, то й його переклади інколи кращі чим оригінал. Але ми то помним, шо прокурори вчать своїх мелких ще с децтва, що не діплом та освіта в жизні главне, а іменно досвід правільної "своєї гри" з бізнесом, та й не тіко, в незалежності від расового, професійного, ґендерного,... питань. ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 незнайка 01.10.2014 08:45
Скажить А хатынкова сабачка на цей захид була запрошена? И шо прогавкала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Дід Трохим 01.10.2014 08:36
"Ти притупі, о врємя, когті льва..." Саме прикольне, шо всі переклади 19-го сонету зроблені євреями (Гербель, Микушевич, Фрадкін, Маршак...) Їм лі не знать об особенностях спілкування прокурорів з бізнесом! :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Loki 01.10.2014 08:06
) Вася! Шекспир. 18-й?…., нет – 19й сонет. Читать! Срочно!! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Тімоті 01.10.2014 00:07
неправда. локі - мегамозг :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 Василь 01.10.2014 00:05
локі ти ідіот. ну до чого оце твої слова? тобі або 17 років, або ти ніколи не займався бізнесом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Loki 30.09.2014 20:01
"Круглый стол"?? Прокурорская рулетка или чё? Если колесо не дефектно, то почему бы бизнесменам и не попробовать? "Делайте Ваши ставки, господа!" ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100