реклама

реклама

У черкаському ПАТ «Азот» не висловлюють жодного занепокоєння щодо нововведення Кабміну, відповідно до якого виробникам мінеральних добрив заборонили використовувати український газ внутрішнього видобутку і газ, який знаходиться в підземних сховищах газу, пише «Нова Доба».


Тут переконані, що їхньому виробництву, принаймні в найближчому майбутньому, нічого не загрожує. Мовляв, підприємство має газ у сховищах, що був закуплений і оплачений ним заздалегідь.

– Можливо, це робиться для того, щоб розв’язати руки підприємствам нашої галузі. Нам надається можливість укладати договори на постачання газу напряму із закордонними постачальниками. Зокрема, це означає, що ми зможемо самостійно домовлятися про ціну таких поставок, – повідомили в прес-службі підприємства.

Тут запевняють, що підприємство працює в звичайному режимі, і обіцяють повідомити подробиці наслідків запровадження згаданої постанови.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Дід Трохим 03.10.2014 08:20
Мій знакомий патологоанатом каже, шо зниження больової чутливості, затьмарення свідомості і неадекватна реакція на подразники є ознаками того, шо скоро прийде кабзда :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Черкаси 03.10.2014 08:02
Цитую Хома Брут:
Щось лиси не узгодили пісню. В Черкасах "во здравіє" співали, а в Києві "за упокой". - В новинах на Інтері лякали масовими протестами. Чи то Черкаські писаки поперед батька полізли. Не здивуюсь що завтра Черкаські азотівці теж "заупокойную" заспівають після пі...лей від Фірташа. Да! "Убежденные", "последовательны е", "принцыпиальные". Как и весь Черкасский политпритон.

Фірташу Жужу в ВЗраду пропихнути треба,як всі знатимуть про проблеми,їй тяжче буде незаангажованіс ть та человєколюбство грати.На фоні заборон Фірташу,як вона буде заперечувати свої лобіські плани і співати про турботу за Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Черкаси 03.10.2014 07:59
Цитую Loki:
Вереска було не чуть, но даже по мегаполису, среди диаспоры славного города, ходять слухи тут и там, шо если войну в отдельных местах продолжать, а ровноазот в наказание не включать, то личних запасов газа, лет ну на 5 черкасыазоту хватит. А там або путлер зд..хне, или, или, или,... Так шо пока не бздо ребята, дополнительных поставок газа пока не требуется! ))

Пять років?Ви Путіну небагато "накукували",до кінця цього року має "крякнути" :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Хома Брут 02.10.2014 22:02
Щось лиси не узгодили пісню. В Черкасах "во здравіє" співали, а в Києві "за упокой". - В новинах на Інтері лякали масовими протестами. Чи то Черкаські писаки поперед батька полізли. Не здивуюсь що завтра Черкаські азотівці теж "заупокойную" заспівають після пі...лей від Фірташа. Да! "Убежденные", "последовательны е", "принцыпиальные". Как и весь Черкасский политпритон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Loki 02.10.2014 18:53
Вереска було не чуть, но даже по мегаполису, среди диаспоры славного города, ходять слухи тут и там, шо если войну в отдельных местах продолжать, а ровноазот в наказание не включать, то личних запасов газа, лет ну на 5 черкасыазоту хватит. А там або путлер зд..хне, или, или, или,... Так шо пока не бздо ребята, дополнительных поставок газа пока не требуется! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Правда 02.10.2014 18:49
Если разрешили покупать на прямую то не пропадут. Частник с частником всегда договориться.
А вот на государственном уровне сложнее.
Политика - грязное дело.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 незнайка 02.10.2014 18:42
Пиши правду что Нибулон Вадатурского получил кредит 150 млн доляров под вывоз урожая следующего года-вот такие зернотрейдеры-инвесторы никак не хочет поля мискантусом занимать И на резиденцию как японский посол ПРЫСИДАЛЬНЫКУ денег не дал Только Жужу разрешила возле троллейбусов в каске сфотаграфироват ься на память
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Міха 02.10.2014 18:02
Чого тоді Фірташ аж з Вєни верещіть що на нього війною пішли без оголошення???Чи вже порішали???