У відповідь на заклики черкаського політика Миколи Булатецького заблокувати роботу органів державної влади на Черкащині голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко запросив його на зустріч. Поки вона не відбулася. Про це очільник області розповів учора під час прямого ефіру на ОДТРК "Рось".

– Я поважаю Миколу Булатецького як політика та просто черкащанина, який бореться за правду, – сказав Юрій Олегович. – Але в такий спосіб реагувати на те, що ЦВК не зареєструвала його кандидатом у депутати не вирішує проблем. Тут має працювати суд та ЦВК, а я, як голова облдержадміністрації, не маю повноважень впливати на цей процес. Подібними радикальними методами ми тільки сіємо хаос в Україні і від того виграє наша країна-сусідка.

Нагадаємо, що після того, як центральна виборча комісія відмовила пану Булатецькому в реєстрації, на знак протесту проти свого зняття з виборчих перегонів політик анонсував у низку акцій, серед яких – блокування будівлі облдержадміністрації та кабінету голови ОДА Юрія Ткаченка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 Эксперт 09.10.2014 18:46
Электоральная стратегия на нынешних парламентских выборах должна быть такою-не дать президенту створить в Парламенте пропрезиденское большинство,то есть большинство его полит.силы,как это удалось Кровавому президенту. К чему это привело мы все с вами свидетели!Думай те! Ошибки очень дорого нам обходятся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Люстратор 09.10.2014 18:26
Цитую varvar:
І Юра опустив той факт, що його Блок причетний до відмови в реєстрацію Колі

Бес сомнения,Булате цкого сняли,как сильного оппонента Петренко,которы й как мы знаем идёт от шоколадного блока.Ни одного голоса регионалам шоколадного зайца!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 марлен 09.10.2014 17:55
Цитую Черкаси:
Цитую Я черкащанин:
Цитую Тася:
"...виграє країна-сусідка".Для чого ці обтікаємі фрази?Чому влада боїться назвати речі своїми іменами..... :-x


Тасю, замітка, взагалі-то, про Булатецького була.

А стаття про те як Ткаченко запросив Булатецького.То про кого стаття?Згоден,Росія країна-ворог,і нема чого соромитись,воро г є ворог.Поговорять Ткаченко з Булатецьким чи ні,ворог лишиться,а прикриватись підігруванням Москві,в українських політиків стало модно.Нас не люструвати бо Путіну то сподобається,на вряд чи їм допоможе.Ворога треба вбивати,корупці онера люструвати .Пяту колону ..... .. ........


Так не нужно газ у ворога покупать и клянчить :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 ІРУСЛАН ВИСО**КИЙ 09.10.2014 17:29
ЗІБРАЛИСЯ ДВА БАЛ*ЕСА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 пенсіЯ 09.10.2014 13:31
Голова облдержадмініст рації може дати запит в ЦВК та нам доповісти , чого Миколу Булатецького не зареєстрували кандидатом у депутати.Ось і всі розборки...Чекаємо відповіді від Голови облдержадмініст рації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Черкаси 09.10.2014 13:00
Цитую Я черкащанин:
Цитую Тася:
"...виграє країна-сусідка".Для чого ці обтікаємі фрази?Чому влада боїться назвати речі своїми іменами..... :-x


Тасю, замітка, взагалі-то, про Булатецького була.

А стаття про те як Ткаченко запросив Булатецького.То про кого стаття?Згоден,Росія країна-ворог,і нема чого соромитись,воро г є ворог.Поговорять Ткаченко з Булатецьким чи ні,ворог лишиться,а прикриватись підігруванням Москві,в українських політиків стало модно.Нас не люструвати бо Путіну то сподобається,на вряд чи їм допоможе.Ворога треба вбивати,корупці онера люструвати .Пяту колону ..... .. ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Дід Трохим 09.10.2014 12:58
Шось я не пойму, яким боком тут голова. Право одного балатуватися, право інших відмовляти. Створи прецедент - будеш зустрічатися кожен день, обіжених і оскорбльонних хватає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Я черкащанин 09.10.2014 12:34
Цитую Тася:
"...виграє країна-сусідка".Для чого ці обтікаємі фрази?Чому влада боїться назвати речі своїми іменами..... :-x


Тасю, замітка, взагалі-то, про Булатецького була.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Тася 09.10.2014 11:41
"...виграє країна-сусідка".Для чого ці обтікаємі фрази?Чому влада боїться назвати речі своїми іменами.Країна-Ворог.Країна-агресор!Країна-окупант!Досить на Путіна все валити.Аби в Україні Путін ,навіть зі всім складом Думи РФ ,на танках роз"їзжали,ми б їх ще в Криму розтрощіли.Яка гібрідна війна.Відкрите вторгнення,відк риті обстріли з теріторії РФ,а вони в гібріди граються.Вам в натурі атомну бомбу скинуть,а "Чалі" це провокацією порахують.Задовбала ваша толерантність.Ткаченко, іди на фронт і там про країну-сусідку базікай.У нормальних людей в ворожості РФ і росіян сумнівів нема. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Петро 09.10.2014 11:17
......і від того виграє наша країна-сусідка. Ну зовсім дах їде. Це також вигідно Гондурасу і Папуа Нова Гвінея.Так що будьте пильні перш ніж висловитися про присідальника.