Учора в Черкасах провели благодійний стендап. Стендап — це сольний гумористичний виступ, під час якого стендап-комік ділиться з публікою своїми переживаннями, думками, спостереженнями.


Виручені кошти організатори витратять на допомогу полку «Азов», у складі якого перебувають черкаські ультрас.

Організаторами заходу є «Cherkasy Stand-up Club», а також громадська фундація «Паритет». Підтримав захід доброволець полку «Азов» Олег Петренко.

У стендапі взяли участь восьмеро учасників. Четверо черкасців, а також гості з Києва та Харкова. Більшість жартів «стендапери» приділили стосункам між чоловіками та жінками.

За словами одного з організаторів заходу Святослава Марченка, від продажу квитків вдалося виручити більше трьох тисяч гривень.


Натомість Олег Петренко розповів, що зараз бійці «Азову» найбільше потребують теплих речей.

– «Азов» – добровольчий підрозділ. Він повністю перебуває на «народному» забезпеченні. Без допомоги людей ми б не вижили. У прямому сенсі цього слова, – сказав Олег Петренко. – Приємно, що молодь таким заходом вирішила підтримати «азовців», що не залишається байдужою до проблем наших бійців.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Loki 16.10.2014 14:16
Ну если шутили над стосункам між чоловіками та жінками, то тогда это и есть момент, запечатлевший его шутку, ставшей уже бессмертной: "Рискуя показаться смешным, хотел бы сказать, что истинным революционером движет великая любовь. Невозможно себе представить настоящего революционера, не испытывающего этого чувства"© (бурный смех зала, переходящий в истерику поклонниц).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100