Учора близько 20.50 в Черкасах по вулиці Благовісній водій автомобіля «Ман 18.220», 50-річний житель Київської області, виконуючи лівий поворот не з крайнього лівого положення, не впевнився в безпечності та скоїв зіткнення із мотоциклом «Хонда» під керуванням 23-річного черкащанина, який рухався в попутньому напрямку, ліворуч від нього.
Унаслідок пригоди водій мотоцикла «Хонда» від отриманих травм помер в Третій міській лікарні, а його пасажир, 23-річна жителька села Хутори Черкаського району, отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом кісток тазу, забої хребта та грудної клітини, інформують у прес-службі ДАІ області.
Коментарі
Это наглядный пример всем тем летающим дятлам на своих 2-х колесных бензопилах, что час расплаты рано или поздно настанет. Ибо нормальных людей уже достали эти ревущие "мото-летчики"! ЛЕТАТЬ - ЗА ГОРОД!!! Аминь.
Стрічка RSS коментарів цього запису