До чергової частини Канівського міськвідділу міліції звернулися лікарі центральної районної лікарні, які повідомили про смерть 45-річного місцевого жителя, якого напередодні без свідомості доставили до лікарні.

Результати судово-медичної експертизи встановили, що чоловік помер від отриманих тілесних ушкоджень.

Працюючи над встановленням особи зловмисника, правоохоронці розпочали слідчо-оперативні заходи. За показами свідків, за день до смерті чоловіка вони бачили, як поблизу його під’їзду він сварився із двома молодиками, один із яких кілька разів ударив потерпілого в обличчя. Коли він непритомним впав на асфальт, парубок втік із місця події, а випадкові перехожі викликали швидку.

Під час перевірки раніше судимих осіб під опис зловмисника підпадав неодноразово судимий 24-річний житель Канева. Правоохоронці застали його за місцем проживання та доставили до міськвідділу для дачі пояснень.

Він пояснив, що разом зі своїм товаришем стояв на вулиці біля під’їзду та курив. Вони були напідпитку і голосно розмовляли, вживаючи нецензурну лексику. Це почув чоловік, який сидів на лаві поруч. Він попросив хлопців поважати оточуючих і не галасувати, але зловмисника це лише розізлило. Спочатку кулаком, потім ногою він вдарив потерпілого по голові, а коли той впав, втік з місця пригоди.

Як повідомив начальник Канівського міськвідділу міліції Олександр Штейман, наразі слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, інформують у прес-службі обласної міліції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #9 Віталій 17.10.2014 15:35
Отаких БИДЛЯКІВ потрібно не на зону, а самого забити до смерті. Бо дуже вже їх багато розвелося. А куди дивиться наша "шановна" поліція - незрозуміло, вони тільки вміють у мололітніх студентів обшуки проводить (чому не раз ставав свідком)!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Василь 17.10.2014 15:26
Цитую .юрій:
Цитую Василь:
то напевно були молоді региони

то напевно були наші з вами діти!, яких ми так виховуемо!.((( проблема глобальніша ніж ригіанали!


ну тоді перестаньте крутити в машині руцкий кримінальний блатняк, бухать по чорному на Новий рік і пити пиво при дітях. Виховуйте в дітях патріотів України, а не хитрозроблених блатюків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 .юрій 17.10.2014 12:08
Цитую Василь:
то напевно були молоді региони

то напевно були наші з вами діти!, яких ми так виховуемо!.((( проблема глобальніша ніж ригіанали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 СЕЛЯНИН 17.10.2014 11:34
Вчора в нас в сели Зубик-сьогодни вы за мене а ПОТИМ Я ВАМ из бюджетного кабинета ВРУ КРЫВУ ПИСНЮ про КОРРУПЦИЮ Нетовкина навстоячкы кого водочного магазина выспивувала а цей зразу у клуб з глядацькым залом на 400 мисць НУ ДУЖЕ ХОЧЕ У ВРУ аж селяны йому знадобылыся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Loki 17.10.2014 10:27
) Ага. В некоторых тестах встречается такой вопрос: "Он раскрыл рот и она умерла. Почему?" ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Чукча 17.10.2014 10:10
Цитую Порядок:
Хотілося б побачити відкритий судовий процес широко розрекламований у засобах масової інформації.

Ждите...
Еще не проведено открытый процесс по делу широко разрекламирован ного отравления Ющенка, а вы тут с .... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 cherk 17.10.2014 10:01
Если отпустят, или будет срок по-минимуму, значит пацанчики из ..... - им сейчас все можно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Порядок 17.10.2014 09:45
Хотілося б побачити відкритий судовий процес широко розрекламований у засобах масової інформації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Василь 17.10.2014 09:26
то напевно були молоді региони
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100