Три імпортних автомобілі-пікапи привіз для українських військових депутат обласної ради Олександр Олійник. По них він їздив до міста Манчестер, що у Великобританії.

Два автомобілі «Nissan Navara» і один «Mazda B2500» були придбані за кошти патріотично налаштованих підприємців та благодійників. Допомогу у добрій справі депутату облради надали волонтери міста Манчестер, дії яких координує лідер тамтешнього євромайдану Василь Бігун. Також англійці передали для наших військових термобілизну, військову форму, светри і шкарпетки і милиці.

Під час перевезення цього вантажу виникли проблеми на українському кордоні. На митному посту «Ягодин» у с. Старовойтове Волинської області вантаж простояв майже півдоби, адже були допущені неточності в оформленні документації.

Та завдяки сприянню голови обласної ради Валентини Коваленко, голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка, а також начальника ГУ Міндоходів у Черкаській області Володимира Коломійця і керівника Єдиного центру допомоги армії Оксани Циганок, гуманітарний вантаж заїхав на територію України.

Нині автомобілі перебувають в Умані, де їх перефарбують, проведуть їм технічний огляд і за потреби підремонтують, а потім передадуть воякам АТО.

Депутат обласної ради Олександр Олійник запевнив, що і надалі планує допомагати український армії. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #15 Брехня 17.10.2014 14:53
Цитую Знаю:
З-за кордону і дешевше виходить, і якісніше,на жаль. Аби тільки митники не створювали перешкод зайвих, допомоги було б більше. А то тільки з боку Росії фурами незаконну гуманітарку завозять - і хоть би хни. А як з Європи передають якусь гуманітарну допомогу - так без хабаря не пропускають.


То деж хваленые люстраторы??? Или под видом помощи ато завозят кабриолеты и другую модную одежду и погранцам и таможенникам уже достало смотреть на этот беспредел потому и требуют мзду?? Иначе бы не осмелились мне кажется....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 АнтиРиг 17.10.2014 12:46
В кремлевском проекте "Сильная Украина" считают, что РФ не агрессор и оккупант http://oleg-leusenko.livejournal.com/1806088.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Касперман 17.10.2014 11:52
А сколько таможня взяла денег за нелегальные авто?
У них ведь бесплатно не бывает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 АнтиРиг 17.10.2014 11:45
Шуфричу в Николаеве яйцами набили шишку на лбу."Чемодан, вокзал, Россия", - Шуфрич в Николаеве.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 громадянин 17.10.2014 11:43
Цитую Майдан 3:
Цитую ййй:
а в Україні купити не можна?

Так дешевше - без розмитнення. Кермо з правого боку - ще один шанс вижити для водія.

А шанс з'являється у зв'язку з чим? Просто цікаво. І передбачаючи один із варіантів відповіді: а пасажира не жалко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 громадянин 17.10.2014 11:41
Цитую ййй:
а в Україні купити не можна?

На фото видно, що вони праворульні. В Україні таких не має. :-)
А якщо серйозно, то там таке авто буде набагато дешевше. Але зареєструвати його у МРЕВ не можна (п.8 Порядок ... затв. пост КМУ від 07.09.98 р. N 1388). Цікаво, як це питання вирішили? Вчинок, хочеться вірити, дійсно благодійний. Хоча шкода, що наші депутати (ВРУ в першу чергу), дарять автомобілі, а депутати Держдуми РФ - броньвики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 АнтиРиг 17.10.2014 11:41
Похоже, что "горячий прием" Нестора Шуфрича в Николаеве утренними событиями под входом в ОГА не ограничится. У входа в бизнес-центр "Александровский ", где вскоре должна начаться встреча киевского гостя с избирателями, снова собрались активисты майдана.
Часть из них, около трех десятков, стоят на стороне бизнес-центра, другие активисты ждут Шуфрича по другую сторону дороги. На месте также находятся несколько десятков правоохранителе й.
Пока обошлось без провокаций, если не считать флага "Оппозиционного блока", брошенный перед входом в "Александровский ", по которому то и дело топчутся участники
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 АнтиРиг 17.10.2014 11:36
Шуфрича закидали яйцями у Миколаєві (ВІДЕО) http://ua.racurs.ua/news/37052-shufrycha-zakydaly-yaycyamy-u-mykolaievi-video
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 АнтиРиг 17.10.2014 11:33
БАГАТОСТРАЖДАЛЬ НИЙ 194-Й ОКРУГ,ХТО ЗНАЄ,ДЕ МОЖНО ПОБАЧИТИ РЕЙТИНГИ КАНДИДАТІВ? ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ,ЩОБ ЖУКОВСЬКА ЛИШИЛАСЬ СТОРУЖУВАТИ ТРОЛЕЙБУСИ,"АЗОТ" БЕЗ НЕЇ ПРОПАДЕ.. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 АнтиРиг 17.10.2014 11:30
Цитую Майдан 3:
Цитую ййй:
а в Україні купити не можна?

Так дешевше - без розмитнення. Кермо з правого боку - ще один шанс вижити для водія.

Вата мови не розуміє,значить "американська",водій з права,значить НАТО,"ПУТИНСПАСИИИИИИ ИИИИИИИИИИ".Гарний психологічний хід,до перемоги!