Черкаські правоохоронці зареєстрували вже 24 матеріали щодо подій, що сталися у рамках проведення передвиборчої кампанії, вісім із них – стосуються можливого підкупу виборців. Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– На початку жовтня у Драбівський райвідділ міліції надійшло повідомлення про підкуп виборців у селі Митлашівка. За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Перевіряється інформація про імовірний підкуп у Городищенському, Чорнобаївському, Чигиринському та Черкаському районах, – повідомив Юрій Олегович. – Подібний сигнал отримав і Смілянський райвідділок, але інформація там не підтвердилась.

На запитання щодо інших правопорушень, очільник області зазначив, що мали місце псування агітаційної продукції та погрози агітаторам і безпосередньо самим кандидатам. Надходили скарги про незаконне використання персональних даних, перешкоджання виборчій діяльності. Відомий факт зникнення 14 печаток з окружної виборчої дільниці ОВК № 199, за яким Жашківський РВ УМВС відкрив кримінальне провадження.

За його словами, ще вісім кримінальних проваджень відкрито за фактом пошкодження агітаційних біл-бордів, чотирьох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Одне кримінальне провадження (в м. Черкаси) відкрито за фактом погроз фізичною розправою народному депутату з вимогою припинити депутатську діяльність.

– Обласна влада разом із правоохоронними органами тримає на контролі хід виборчих перегонів у народні депутати України на Черкащині,  зауважив голова ОДА. – Загалом же, всю оперативну інформацію про перебіг та результат перевірок повідомлень про порушення виборчого законодавства можна отримати в соціальній мережі «Фейсбук», де начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар створив рубрику «Контроль за дотриманням виборчого законодавства».

Про це інформує прес-служба голови ОДА.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 О.ЧУПРИНА 21.10.2014 08:02
Цитую справедливість:
Люди,закон , є закон,і вибирати потрібно.Насильство породжує насильство,пере шкоджання виборчої компанії є злочин.І винити потрібно самих себе,за те ,кого вибрав.Я НЕ ЖАЛКУЮ,ЩО ГОЛОСУВАТИМУ ЗА ЗУБИКА В.В.

Читайте люди уважно Він(вона) не жалкує,що голосуватиме за НАЩАДКА ЯНУКОВИЧА! Такі "Справедливості" приведуть війну і на Черкаську землю.Будемо їх терпіти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 справедливість 20.10.2014 23:29
Люди,закон , є закон,і вибирати потрібно.Насильство породжує насильство,пере шкоджання виборчої компанії є злочин.І винити потрібно самих себе,за те ,кого вибрав.Я НЕ ЖАЛКУЮ,ЩО ГОЛОСУВАТИМУ ЗА ЗУБИКА В.В.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Печенька 20.10.2014 11:03
Шановний "Майдан 3", не потрібно лякати майданами, врадіївками, таке інше, не вводіть у смуту народ, Вам же чітко повідомили, питання щодо З... вірішене у судовому порядку і мабуть крапка, не потрібно робити з усіх крйніх. Дивіться сьогодні краще прес-конференцію З.... о 13-30 щодо подій у суботу, послухайте, що він заспіває, думаю, буде цікаво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 АнтиРиг 20.10.2014 09:44
500 черкаських учнів попросили військових "повернутися живими" (ВІДЕО) ЗАРАДИ ДІТЕЙ І ОНУКІВ,НЕ ЗРАДЖУЙ УКРАЇНУ,НЕ ПРОДАВАЙ,НЕ ДАЙ РЕВАНШУВАТИ ЗРАДНИКАМ ТА УКРАЇНОФОБАМ,БУ ДЬ ГРОМАДЯНИНОМ,А НЕ НАСЕЛЕННЯМ...http://vikka.ua/novini/89721-500-cherkaskih-uchniv-poprosili-vijskovih-povernutisya-zhivimi-video.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 О.ЧУПРИНА 19.10.2014 23:16
Цитую Drabov:
Я знаю хто підкуповував!!! Це Ч..... він сьогодні в драбові роздавав гроші...

А ти там був?Чому не підійшов?Може б і тобі перепало на горіхи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 О.ЧУПРИНА 19.10.2014 23:13
Цитую Майдан 3:
Губернатору, головному міліціянту та прокурору слід як треба замислитись та чекати дій на кшталт врадіівських з послідуючою народною люстрацією, якщо вони своєчасно не відреагують на особливо кричущі факти підкупу виборців у селі Митлашівка (із відео доказами, що бачила уся кра1на). Уявить собі на хвилину - казнокрад (Л...), зрадник (перехід від БЮТ до ПР), регіонал, голосував за закони 16 січня (закон про диктатуру: ні свободи преси, ні інтернету і тд), земельний рейдер (запитайте у киян та селян села Ясногородка - де у цього .... величезний маєток) знов заходить до Ради не зважаючи на усіляки відеодокази його передвиборчих оборудок. Та комбати із зони АТО вас винесуть із кабінетів уперед ногами.

І продажни суддів також.В процесі розгляду позову Чуприни до З.... по подіям в с.Митлашівка порушеньне встановлено.Суддя К... В.І.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Доброволец 19.10.2014 21:18
Цитую Майдан 3:
Губернатору, головному міліціянту та прокурору слід як треба замислитись та чекати дій на кшталт врадіівських з послідуючою народною люстрацією, якщо вони своєчасно не відреагують на особливо кричущі факти підкупу виборців у селі Митлашівка (із відео доказами, що бачила уся кра1на). Уявить собі на хвилину - казнокрад (Л...), зрадник (перехід від БЮТ до ПР), регіонал, голосував за закони 16 січня (закон про диктатуру: ні свободи преси, ні інтернету і тд), земельний рейдер (запитайте у киян та селян села Ясногородка - де у цього .... величезний маєток) знов заходить до Ради не зважаючи на усіляки відеодокази його передвиборчих оборудок. Та комбати із зони АТО вас винесуть із кабінетів уперед ногами.

Наши хлопци проливают кровь за то,чтобы страна очистилась от этой нечисти,а вы закрываете глаза на зло,которое несут и дальше эти посыпаки.Когда мы вернёмся ваши глаза могут вообще не открыться.Это не угроза,это предупреждение!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Черкащанин 19.10.2014 20:19
Где справы против подкупа людей з....!Или кишка тонка? А точнее сколько стоит закрыть глаза на эту з...... вакханалию с подкупом? Эта .... продолжает цинично, используя нищенское существование в большей степени сельского населения,предл агать, в обмен за голос, деньги обагрённые кровью наших побратимов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Майдан 3 19.10.2014 20:04
Губернатору, головному міліціянту та прокурору слід як треба замислитись та чекати дій на кшталт врадіівських з послідуючою народною люстрацією, якщо вони своєчасно не відреагують на особливо кричущі факти підкупу виборців у селі Митлашівка (із відео доказами, що бачила уся кра1на). Уявить собі на хвилину - казнокрад (Л...), зрадник (перехід від БЮТ до ПР), регіонал, голосував за закони 16 січня (закон про диктатуру: ні свободи преси, ні інтернету і тд), земельний рейдер (запитайте у киян та селян села Ясногородка - де у цього .... величезний маєток) знов заходить до Ради не зважаючи на усіляки відеодокази його передвиборчих оборудок. Та комбати із зони АТО вас винесуть із кабінетів уперед ногами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #1 Drabov 19.10.2014 20:00
Я знаю хто підкуповував!!! Це Ч..... він сьогодні в драбові роздавав гроші...